• Informacje na temat:

  kuchnia monika mrozowska

Artykuły na temat: kuchnia monika mrozowska
 • Monika Mrozowska pokazała dzieci!

  Podczas gdy jedne gwiazdy chronią wizerunek swoich dzieci przed mediami, Monika Mrozowska (37 l.) umieściła fotki swoich pociech w swojej najnowszej książce!

 • Monika Mrozowska: Tym romansem żyła cała Polska

  Podkreśla pani, że miłość w życiu jest najważniejsza i trzeba iść za jej głosem. Monika Mrozowska: - Tak, ale teraz dostrzegam nadrzędność uczuć macierzyńskich. Miłości do dzieci nie da się z niczym porównać, jest bezwarunkowa. W roli mamy czuję się znakomicie. Jestem jednak dość sroga, wymagająca, nie daję sobie wchodzić na głowę. Chciałaby pani mieć jeszcze jedno dziecko? - O nie...

 • Monika Mrozowska szykuje się na rewolucje w swoim życiu! W końcu odnalazła szczęście!

  Monika Mrozowska (37 l.) w końcu znalazła receptę na życie, o jakim marzyła. Spełnia się już nie tylko jako aktorka, ale jako kucharka, pisarka, matka i narzeczona. Wkrótce też zostanie żoną i zdradziła jaki pomysł ma na zbliżające się wesele!

 • Monika Mrozowska szczęśliwa! Jej 12-letnia córka już gotuje za nią obiady!

  Monika Mrozowska (34 l.) ma niezwykle pracowitą córkę!

 • Mrozowska urządzi córce wegetariańską komunię

  Monika Mrozowska (31 l.) i jej mąż są znani ze swojego zamiłowania do kuchni wegetariańskiej i nie wyobrażają sobie, by na czas komunii swojej córki mieliby zmienić swoje przyzwyczajenia... Mięsożercy obejdą się smakiem.

 • Gwiazdy gotują w sieci

  W Meksyku blog "Organiczne Przyjemności" Dominiki Palety, aktorki polskiego pochodzenia, cieszy się sporą popularnością. Promuje przede wszystkim kuchnię jarską. Zaskakuje ekstrawaganckimi przepisami, np. na majonez migdałowy. Poza tym dużo lekkich, zdrowych przekąsek. Zgrabna Dominika jest najlepszą reklamą swojej diety.   Przemytniczka   Monika Mrozowska po zakończeniu...

 • Adam Kraśko nigdy nie ukrywał, że marzy o wielkiej telewizyjnej karierze. Teraz jego marzenia mają szansę w końcu nabrać ciała!

 • Serialowy przewodnik

  ...powiedzieć. Tymczasem Artur, wbrew zaleceniom lekarzy, zaczyna intensywne ćwiczenia na siłowni, gdzie poznaje niewidomą Aśkę, przygotowującą się do maratonu - w tej roli do obsady "Hotelu 52" dołącza Monika Mrozowska. Andrzej dostaje od Błażeja okrągłą sumę na zachętę do wejścia w dawne interesy, ale oddaje Błażejowi pieniądze. Przy okazji spotyka jego żonę, Marzenę (Aleksandra Popławska), z którą znają...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?