• Informacje na temat:

  kudelski

Artykuły na temat: kudelski
 • Robert Kudelski przeciwny cenzurze

  Cenzura blokuje rozwój kultury i sztuki - twierdzi Robert Kudelski. Zdaniem artysty wszelkie ograniczenia najczęściej narzucają ludzie zakompleksieni, bez poczucia humoru i żyjący w strachu, że ktoś publicznie wypunktuje ich przywary. Kudelski apeluje do aktorów i reżyserów, by mimo nacisków nie zgadzali się na cenzurowanie spektakli teatralnych. Mają one prowokować i zachęcać do ożywionej...

 • Robert Kudelski spełnia marzenie

  W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.

 • Robert Kudelski: Mam dwa życia

  Choć miał być muzykiem, bo tak chcieli rodzice, został aktorem. Robert Kudelski wchodząc na plan serialu "Na Wspólnej", automatycznie staje się Michałem Brzozowskim, któremu daje dużo z siebie. "Właściwie mam dwa życia " - mówi artysta.

 • Robert Kudelski napisał sztukę o Holocauście

  Robert Kudelski przygotowuje kolejną premierę teatralną. Napisał scenariusz spektaklu opartego na prawdziwej historii uciekiniera z Treblinki. Gwiazdor serialu "Na Wspólnej" jest zaniepokojony budzącymi się w Polsce tendencjami nacjonalistycznymi. Jego zdaniem należy wracać do tematu Holocaustu, aby przypominać, zwłaszcza młodym pokoleniom, do czego taka postawa może prowadzić.

 • Kudelski odpadł. Zwycięska Kazadi

  Po dwóch tygodniach oczekiwania, w końcu poznaliśmy wynik kolejnej bitwy zagrożonych. W siódmym odcinku programu "jak Oni śpiewają" wielką zwyciężczynią okazała się Patricia Kazadi, a przegranym Robert Kudelski.

 • Robert Kudelski chce zrealizować własny serial

  Robert Kudelski, który m.in. od 13 lat gra w serialu "Na Wspólnej", teraz postanowił stanąć po drugiej stronie kamery. Aktor kończy właśnie pisać scenariusz do serialu telewizyjnego. Zgodnie z jego zamysłem, ma to być propozycja obyczajowo-komediowo-kryminalna, opowieść o trzech braciach. Na razie nie wiadomo, kto miałby zagrać główne role.

 • Kudelski w "jak Oni śpiewają"

  Znamy kolejnego uczestnika programu "jak Oni śpiewają". W piątej odsłonie show pojawi się Robert Kudelski.

 • Robert Kudelski: "Na Wspólnej" pokazuje rzeczy zamiatane pod dywan

  Serial "Na Wspólnej" zaczął pokazywać realne życie - uważa Robert Kudelski. Aktor jest zadowolony, że scenarzyści podejmują tematy, takie jak miłość homoseksualna, utrata dziecka czy ciąża pozamałżeńska. Zdaniem aktora widzowie są zmęczeni fikcją w stylu oper mydlanych i chcą oglądać wątki, które bezpośrednio ich dotyczą.

 • Robert Kudelski: "Na Wspólnej" kryminałem?

  ...​Jestem w szoku, jak bardzo zmienił się nasz serial - mówi Robert Kudelski. Aktor twierdzi, że nowe sezony "Na Wspólnej" coraz bardziej przypominają serial kryminalny. Zdaniem Kudelskiego to właśnie dzięki tym zmianom serial zyskał ostatnio nowych widzów. Aktor zapowiada, że w najbliższym czasie także w życiu jego bohatera będzie się dużo działo, co spodoba się głównie żeńskim widzom serialu.

 • Robert Kudelski: Nawet uchodźcy nie chcą do nas przyjechać

  Robert Kudelski uważa, że Polska powinna przyjąć uchodźców z Bliskiego Wschodu. Rozumie ich potrzebę ucieczki z kraju ogarniętego wojną, a także pragnienie życia na lepszym poziomie materialnym. Podkreśla, że Polacy również poszukiwali szczęścia i wolności poza granicami swojego kraju. Jego zdaniem politycy powinni opracować dobry plan pomocy, a nie zamykać kraj przed uchodźcami.

Zdjęcia na temat: kudelski
Wideo na temat: kudelski
 • Robert Kudelski przeciwny cenzurze

  Cenzura blokuje rozwój kultury i sztuki - twierdzi Robert Kudelski. Zdaniem artysty wszelkie ograniczenia najczęściej narzucają ludzie zakompleksieni, bez poczucia humoru i żyjący w strachu, że ktoś publicznie wypunktuje ich przywary.

 • Robert Kudelski napisał sztukę o Holocauście

  Robert Kudelski przygotowuje kolejną premierę teatralną. Napisał scenariusz spektaklu opartego na prawdziwej historii uciekiniera z Treblinki.

 • Robert Kudelski o "Na Wspólnej"

  - Jestem w szoku, jak bardzo zmienił się nasz serial - mówi Robert Kudelski. Twierdzi, że nowe sezony „Na Wspólnej” coraz bardziej przypominają serial kryminalny.

Dyskusje na temat: kudelski