• Informacje na temat:

  kukiz gdansk

Artykuły na temat: kukiz gdansk
 • Liroy kończy karierę

  Kielecki raper oświadczył na Facebooku, że życie zawodowe przegrało z życiem prywatnym.

 • Yach Film: Wygrał "Rower" Janerki

  Późnym wieczorem w sobotę, 8 października, poznaliśmy wyniki 14. Festiwalu Polskich Wideoklipów "Yach Film", którego finał odbył się w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Laureatem Grand Prix został Rafał Garcarek, twórca animowanego teledysku do utworu "Rower" Lecha Janerki. "Yacha internautów", przyznanego przez użytkowników portalu INTERIA.PL, otrzymał klip Abra dAb do nagrania "Rapowe ziarno 2". Z kolei "Cytrynę" dla kiczowatego klipu odebrał Michał Wiśniewski, za "Hop Hop Hop" swojego ludowego...

 • Wyborczy Yach Film

  W czwartek, 6 października, w Gdańsku otwarto 14. edycję Festiwalu Polskich Wideoklipów "Yach Film". Celem trzydniowej imprezy jest "wyłuskanie, docenienie i wypromowanie, tego, co niesie najwyższe walory artystyczne" - jak powiedział Yach Paszkiewicz, dyrektor artystyczny festiwalu. O laury rywalizuje w sumie ponad 30 teledysków, wybranych spośród 200 zgłoszonych. Patronem medialnym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • Sylwestrowy pojedynek gwiazd

  Do walki między Wrocławiem a Krakowem o miano sylwestrowej stolicy Polski w tym roku włączyła się Warszawa. Zapraszamy do naszego przewodnika, gdzie w ostatnią noc roku do zabawy przygrywać będą gwiazdy.

 • Yach Film: Dziś poznamy laureatów

  W sobotę, 8 października, późnym wieczorem, poznamy laureatów tegorocznego 14. Festiwalu Polskich Wideoklipów "Yach Film", który od dwóch dni odbywa się w Gdańsku.