• Informacje na temat:

  kukiz i piersi

Artykuły na temat: kukiz i piersi
 • Piersi bez Kukiza

  Paweł Kukiz nie będzie już śpiewał w zespole Piersi. Grupa poszukuje nowego wokalisty.

 • Piersi kontra Paweł Kukiz: Biada nam, biada

  Kolejna odsłona gorącego sporu pomiędzy grupą Piersi a jej byłym wokalistą Pawłem Kukizem, obecnie posłem swojego ugrupowania Kukiz'15.

 • Paweł Kukiz kontra Piersi: Koniec głośnego sporu o nazwę

  Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał wyrok pierwszej instancji w sprawie głośnego sporu pomiędzy Pawłem Kukizem a zespołem Piersi. Tym samym grupa może posługiwać się nazwą Piersi.

 • Piersi kontra Paweł Kukiz: Przemyślcie to

  Grupa Piersi (ta od przeboju "Bałkanica") wystosowała na Facebooku obszerny list otwarty do muzyków, którzy występują obecnie u boku Pawła Kukiza. To dalszy ciąg głośnego sporu o nazwę z byłym kandydatem na prezydenta.

 • Kukiz i Piersi "Wakacyjna miłość": Nowa płyta po wyborach

  Utwór "Wakacyjna miłość" to pierwszy utwór grupy Kukiz i Piersi opublikowany po udziale Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich (wokalista odniósł sukces, zdobywając ponad 20 proc. głosów).

 • Piersi do Pawła Kukiza: Nie rób pan wiochy

  Grupa Piersi (ta od "Bałkanicy") odpowiedziała na gniewne zapowiedzi swojego byłego wokalisty Pawła Kukiza, który zagroził, że złoży pozew do sądu o odebranie jej prawa do nazwy.

 • Paweł Kukiz kontra Piersi na ostro: Zostawcie moje piosenki!

  Po występie grupy Piersi w jubileuszowym odcinku "Dzień Dobry TVN" Paweł Kukiz, były wokalista tej formacji, nie wytrzymał. "Ja wszystko przetrzymam - nazywanie faszystą, oszołomem, frustratem... Ale żeby z Piersi, z mojego dziecka, k...ę zrobić..." - napisał w gniewnym poście na Facebooku.

 • Kukiz Bondem?

  Producenci serii filmów o Jamesie Bondzie poszukują od jakiegoś czasu aktorka, który zastąpi Pierce'a Brosnana w tej roli. My ze swej strony zaproponowaliśmy poszukania odpowiedniego kandydata wśród polskich muzyków. Użytkownicy portalu INTERIA.PL uznali Pawła Kukiza za najlepszego kandydata na odtwórcę roli Jamesa Bonda. Lider grupy Piersi zdobył w sumie 17 procent głosów.

 • Piersi pierwsze

  ..."Piracka płyta" Pawła Kukiza i jego Piersi okazała się najpopularniejszym albumem października. Zamówienia ze sklepów wyniosły blisko 25 tysięcy egzemplarzy. Spora liczba jesiennych premier sprawiła, że na liście opracowanej co miesiąc przez ZPAV trudno znaleźć albumy, które na półkach pojawiły się jeszcze w lecie.

 • Atak Piersi

  Największy skok na liście najpopularniejszych w zeszłym tygodniu płyt w Polsce wykonał Paweł Kukiz i jego grupa Piersi. Ich "Piracka płyta", wydana jeszcze w ub. roku. awansowała niespodziewanie z 39. na 3. miejsce. Pozostałe pozycje na podium nie uległy zmianie - od miesiąca na szczycie znajduje się Krzysztof Kiljański z "In The Room", a drugą lokatę utrzymał Peja & Slums Attack i płyta...

Zdjęcia na temat: kukiz i piersi