• Informacje na temat:

  kukiz nowa płyta

Artykuły na temat: kukiz nowa płyta
 • Paweł Kukiz kończy nową płytę: To prawie muzyka poważna

  W rozmowie z Robertem Mazurkiem z RMF FM poseł Paweł Kukiz ujawnił, że jeszcze w tej kadencji Sejmu "na pewno" ukaże się jego nowa płyta.

 • Paweł Kukiz: Płyta "Wyspa zielona" z zaskoczenia. Zobacz teledysk

  Niemal bez żadnych zapowiedzi w piątek 9 listopada nową płytę "Wyspa zielona" wydał Paweł Kukiz, poseł i były wokalista grupy Piersi. Towarzyszy mu nowy skład Perverados.

 • Jan Borysewicz i Paweł Kukiz znowu razem! Nowa płyta na wiosnę 2017 r.

  Wiosną 2017 r. ukaże się nowa płyta duetu Borysewicz & Kukiz. "Mamy z Pawłem umowę, że w studiu nie rozmawiamy na tematy polityczne" - mówi RMF FM Jan Borysewicz.

 • Kukiz i Piersi "Wakacyjna miłość": Nowa płyta po wyborach

  Utwór "Wakacyjna miłość" to pierwszy utwór grupy Kukiz i Piersi opublikowany po udziale Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich (wokalista odniósł sukces, zdobywając ponad 20 proc. głosów).

 • Kukiz i Borysewicz pokonali Korę

  Kora Jackowska, na co dzień wokalistka Maanam, nie wytrzymała naporu innych rockowych weteranów i jej solowa płyta "Kora ola! Ola!" spadła na 2. miejsce listy najpopularniejszych w Polsce albumów. Na pozycję pierwszą awansował tymczasem niezwykły duet Paweł Kukiz - Jan Borysewicz, i jego dzieło "Borysewicz & Kukiz".

 • Liroy "jedynką" na liście Kukiza

  Słynny "Scyzoryk" wystartuje w wyborach parlamentarnych z list komitetu Kukiz'15. Raper o zwycięstwo będzie walczył nigdzie indziej tylko w Kielcach.

 • Michał Wiśniewski spełnił swoje marzenie. Co z nową płytą Ich Troje?

  .... 2008, sprawdź! ). Para rozwiodła się w 2011 r. Nowy materiał powstawał już z nową-starą wokalistką. Na premierę fani muszą jednak jeszcze poczekać, choć pierwotnie płyta z 17 nowymi piosenkami miała pojawić się 24 lipca. "Myślimy nad tym jak to rozwiązać, ale Ich Troje to zespół koncertowy (...) Czeka mnie najlepsza płyta w historii tego zespołu" - opowiada Michał Wiśniewski na Instagramie...

 • Najtańsza płyta w Polsce!

  W poniedziałek, 10 marca, ukazuje się płyta, na której gwiazdy polskiej sceny muzycznej śpiewają największe światowe hity muzyki pop. Co ciekawe, jeszcze przed premierą, album "RMF FM Moja i Twoja muzyka" okazał się sukcesem, a zamówienia sklepów osiągnęły poziom 200 tys. sztuk!

 • Kukiz nienawidzi SLD

  Pierwszą piosenkę promującą nowy album zespołu Piersi, zatytułowany "Piracka płyta", "Virus_sLD" można już posłuchać w Internecie. "Jak ja was k**wy nienawidzę, jak ja wami k***wy gardzę" - to cytat z tego utworu. "Virus_sLD" to, trwający półtorej minuty, punkrockowy kawałek, pełen przekleństw skierowanych do...

 • Piersi kontra Paweł Kukiz: Biada nam, biada

  Kolejna odsłona gorącego sporu pomiędzy grupą Piersi a jej byłym wokalistą Pawłem Kukizem, obecnie posłem swojego ugrupowania Kukiz'15.