• Informacje na temat:

  kukiz partia

Artykuły na temat: kukiz partia
 • "Ucho Prezesa": Kukiz o prezydencie

  ..."Jego pozycja w 'Uchu Prezesa' bliska realiom - siedzi i czeka pod drzwiami" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz o prezydencie Andrzeju Dudzie.

 • Sławomir Świerzyński u Kukiza?

  Kolejny muzyczny gwiazdor na listach wyborczych komitetu Kukiz’15? Według "Super Expressu" istnieje duża szansa, że kolejny raz w wyścigu do Sejmu weźmie udział Sławomir Świerzyński.

 • Paweł Kukiz: Festiwal Polskiej Piosenki powinien być w Opolu

  ...- Zniszczyć (festiwal w Opolu) mogą tylko sami artyści swoją muzyką - natomiast z polską piosenką nie jest aż tak źle, by mówić tutaj o zaoraniu Opola. Mam nadzieję, że Opole będzie przeniesione w czasie, nie wyobrażam sobie, by Festiwal Piosenki Polskiej odbywał się w jakimkolwiek innym mieście" - mówił w RMF FM Paweł Kukiz.

 • Paweł Kukiz: Stop zakłamaniu!

  Paweł Kukiz reaguje na sformułowania "Polska rozpętała II wojnę światową", "Katyń to nie było ludobójstwo" czy "Polacy wypędzili Niemców i teraz muszą za to zapłacić". Artysta nagrał specjalny utwór i zachęca do wsparcia inicjatywy Powiernictwa Polskiego.

 • Kukiz oskarża, Ziobro się broni

  Paweł Kukiz napisał list otwarty do byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Obwinia w nim polityka o "wzrost liczby zgonów wśród pacjentów oczekujących na transplantację". Ziobro zaprzecza, że jego działania miały wpływ na liczbę przeszczepów.

 • 10 zagadnień politycznych w piosenkach Pawła Kukiza

  Paweł Kukiz w 2015 roku robi zawrotną karierę w polityce. Znalazł się na trzecim miejscu w pierwszej turze wyborów prezydenckich, a jeżeli umiejętnie pokieruje swoim elektoratem, to jego ruch obywatelski może stać się czarnym koniem jesiennych wyborów parlamentarnych. Kukiz dla wielu na zawsze pozostanie jednak związany z muzyką. Rockman niejednokrotnie przemycał polityczne treści w swoich...

 • Jaka będzie partia Popka? Ujawniono program Manifest Młoda Polska

  Popek ujawnił kolejne szczegóły swojego programu politycznego, który realizować ma partia Manifest Młoda Polska. Wszystko wskazuje na to, że raper ma bardzo lewicowe poglądy, co może nie do końca spodobać się jego fanom.

 • Skiba o politycznych woltach Kukiza

  Muzyk i satyryk Krzysztof Siba chwali Pawła Kukiza za "energię" i "uczciwość", ale gani go za utopijne przekonania i wolty polityczne.

 • Kukiz do Schetyny: "Boisz się Donka?"

  Wokalista Paweł Kukiz ostro odpowiedział na apel Grzegorza Schetyny z Platformy Obywatelskiej. Polityk poprosił wspierających swego czasu partię artystów, by dali jej szansę.

 • Jan Borysewicz: Rafał Brzozowski zamiast Pawła Kukiza

  ...pojawić album innego duetu Jana Borysewicza - z Pawłem Kukizem, jednak ostatecznie do tego nie doszło. W lutym wokalista i polityk ogłosił, że wytwórnia zerwała z nim kontrakt w związku z jego udziałem w wyborach prezydenckich. Na zwolnione przez Kukiza miejsce wskoczył Rafał Brzozowski. Za produkcję materiału odpowiedzialny jest Rafał Paczkowski (m.in. Bajm, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz...

Dyskusje na temat: kukiz partia