• Informacje na temat:

  kuklińska

Artykuły na temat: kuklińska
 • Dokument o Kuklińskim w kinach

  ...- Hanna Kuklińska. W filmie znalazły się m.in. notatki z dziennika gen. Wiktora Anoszkina, w których Anoszkin zawarł zapis rozmowy przeprowadzonej przez gen. Jaruzelskiego i marszałka Kulikowa w nocy...

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Fronczewskiego: "Lena, to twój numer!" było jedną z najbardziej oklaskiwanych przez widownię scen. - To był kamień milowy. W dużej mierze zaważył na całej mojej karierze - mówi pani Kuklińska. Jako(...) wrażenie osoby stanowczej. A takich kobiet mężczyźni unikają. Przyciągam tych, których trzeba otaczać opieką i głaskać po głowie, a mnie marzyłoby się być w ich roli - tak Kuklińska komentuje swoje...

 • Dorociński jako Kukliński

  W thrillerze "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego w roli pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a jego żonę Hannę zagra Maja Ostaszewska. Część obsady powstającego filmu ujawnił jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Jabłoński o pułkowniku Kuklińskim

  Dariusz Jabłoński jest reżyserem powstającego właśnie dokumentalnego filmu o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Ekipa, która od kilku lat pracowała nad filmem, wróci z USA do Polski w środę, 7 kwietnia, tym samym samolotem, którym przyleci urna z prochami zmarłego 11 lutego płk. Kuklińskiego. Iza Wójcik z realizującej obraz firmy Apple Film Production powiedziała, że film powstawał od kilku lat na życzenie samego Kuklińskiego.

 • Heroizm i samotność Kuklińskiego

  - W "Jacku Strongu" pokazane zostały zarówno heroizm, jak i wielka samotność pułkownika - podkreśliła aktorka Maja Ostaszewska. Film o Ryszardzie Kuklińskim, w reżyserii Władysława Pasikowskiego można oglądać w kinach od 7 lutego.

 • Pasikowski nakręci film o Kuklińskim

  Władysław Pasikowski rozpocznie w styczniu zdjęcia do filmu fabularnego "Jack Strong", opowiadającego o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim.

 • Pułkownik Kukliński: Życie jak film

  Jak informuje "Rzeczpospolita", trwają przygotowania do realizacji co najmniej kilku filmów o Ryszardzie Kuklińskim. Andrzej Trzos- Rastawiecki, autor dokumentu z 1997 roku "Pułkownik Kukliński", ma już gotowy scenariusz filmu fabularnego "Zeznanie". Dariusz Jabłoński jest w trakcie kręcenia obrazu dokumentalnego, ale szykuje się także do fabuły.

 • Brzeziński na planie filmu o Kuklińskim

  W Waszyngtonie kręcono w weekend zdjęcia do filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Na planie pojawił się profesor Zbigniew Brzeziński, by zobaczyć jak w jego postać wcielił się Krzysztof Pieczyński.

 • BBC pokaże film o Kuklińskim

  Brytyjska telewizja BBC wyemituje polski film dokumentalny o płk. Ryszardzie Kuklińskim - "Gry wojenne i człowiek, który je zatrzymał", wyreżyserowany przez Dariusza Jabłońskiego - poinformowała firma Kino Świat, kinowy dystrybutor tego dokumentu.

 • Dokument o Kuklińskim w TVP?

  Czy TVP pokaże na swojej antenie leżący od 15 lat w jej magazynach film dokumentalny o pierwszej po ucieczce z kraju wizycie płk. Ryszarda Kuklińskiego w Polsce.

Zdjęcia na temat: kuklińska
 • Ewa Kuklińska
Wideo na temat: kuklińska
 • Kuklińska: Stosowanie botoksu jest, jak pójście do dentysty!

  Ewa Kuklińska otwarcie przyznaje się do poprawiania swojej urody. Stosowanie botoksu uważa za normalną czynność, której nie należy się wstydzić. Zgadzacie się? (Źródło: TVN Style/x-news)

 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  Mrozińska - dyplomacja czy wyrachowanie? Co się dziś bardziej opłaca? Jacek Rozenek, Halina Rostkowska-Niemczyk, Laura Łącz, Martyna Kliszewska, Nick Sincler, Anna Piszczałka, Ewa Kuklińska, Małgorzata

 • Do kin wchodzi "Jack Strong"

  Film „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego to prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, który podejmuje współpracę z CIA. W rolach głównych występują Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska i Patrick Wilson. Wczoraj odbyła się uroczysta premiera filmu. – „Jack Strong” to jest dobrze opowiedziane kino gatunkowe, trzymające w napięciu. Mam nadzieję, że po obejrzeniu tego filmu ludzie będą mieli ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o Kuklińskim. Nie naszą rolą jest pouczać kogoś na...

Dyskusje na temat: kuklińska