• Informacje na temat:

  kukulska jesienią

Artykuły na temat: kukulska jesienią
 • Kukulska z Sistars

  Natalia Kukulska po dłuższej przerwie planuje nagrać nową płytę. Ma więc wakacje wypełnione w studio nagraniowym.

 • Natalia Kukulska dementuje

  Nowy program pojawi się na antenie TVP2 jesienią. Istotną zmianą w porównaniu do innych muzycznych shows, jest fakt, że czwórka jurorów na pierwszych przesłuchaniach siedzi tyłem do uczestników(...) w programie nie zobaczymy Natalii Kukulskiej. "Informujemy, iż Natalia Kukulska nie weźmie udziału w programie 'The Voice of Poland'. Chcielibyśmy tym samym zakończyć wszelkie spekulacje mediów na ten...

 • Natalia Kukulska i jej różnorodne wcielenia (teledysk "Kobieta")

  Singlem i teledyskiem "Kobieta" Natalia Kukulska zapowiada swoją nową płytę.

 • Natalia Kukulska w ciąży. Co z "The Voice of Poland"?

  W okolicach Bożego Narodzenia Natalia Kukulska urodzi swoje trzecie dziecko. Wokalistka i nowa trenerka "The Voice of Poland" ogłosiła, że jest w ciąży.

 • ​"The Voice of Poland": Natalii Kukulskiej łzy ze śmiechu

  W siódmej edycji "The Voice of Poland" w roli trenerki debiutuje Natalia Kukulska. Wokalistce udzieliła się wesoła atmosfera, jaka panuje na planie programu. Kilka razy wręcz popłakała się ze śmiechu.

 • ​Natalia Kukulska nową trenerką w "The Voice of Poland"

  Natalia Kukulska ma wprawę w trenowaniu innych. Robiła to już w "Bitwie na głosy". Teraz skompletuje sobie drużynę, by doprowadzić ją (lub przynajmniej spróbować) do finału VII edycji popularnego show "The Voice of Poland".

 • Natalia Kukulska w "The Voice of Poland": Znamy nowy skład trenerów!

  To już potwierdzone! W siódmej edycji "The Voice of Poland" pojawi się Natalia Kukulska. Pozą nią zobaczymy dobrze już znanych trenerów: Andrzeja Piasecznego, Barona i Tomsona oraz Marię Sadowską. Skład trenerski ujawniono w programie "Pytanie na Śniadanie".

 • Ala Janosz: Drugi album jesienią

  Ala Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola", śpiewając utwór ilustrujący najnowszą disneyowską kreskówkę "Księga dżungli 2", dołączy do szeregu takich gwiazd, jak: Natalia Kukulska, Edyta(...) informacje dotyczące kolejnego albumu Ali. Wokalista potwierdza, że jej najnowsza płyta powinna być ukończona jesienią. "Chciałabym, aby znalazły się tam m.in. piosenki po angielsku" - mówi Ala. Debiutancki...

 • Nowy singel Natalii Kukulskiej

  Od poniedziałku, 15 lipca, w stacjach radio wych i telewizyjnych usłyszeć można nową piosenkę Natalii Kukulskiej "Nikt nie będzie żył za ciebie". Niestety, nie jest to zapowiedź nowego albumu wokalistki. Tego możemy się spodziewać dopiero jesienią przyszłego roku.

 • "The Voice of Poland": Andrzej Piaseczny oraz Baron i Tomson potwierdzeni?

  Po rocznej przerwie jesienią na antenę TVP2 powróci "The Voice of Poland". Wszystko wskazuje na to, że w jury pojawi się kilka znanych wcześniej nazwisk.

Wideo na temat: kukulska jesienią
 • Natalia Kukulska nie do poznania w nowym klipie!

  ". Utwór jest zapowiedzią nowej płyty wokalistki, która ma ukazać się jesienią. W klipie Kukulska pojawia się w mocno ekscentrycznych i szalonych stylizacjach. Sama piosenka jest równie odważna. Jak Wam(...)Natalia Kukulska (41 l.) na początku stycznia po raz trzeci została mamą. Piosenkarka przyznała, że ciąża to był dla niej wspaniały czas, który wykorzystała bardzo aktywnie. Koncertowała niemal do