• Informacje na temat:

  kukulska o bracie

Artykuły na temat: kukulska o bracie
 • Co za wieści o bracie Natalii Kukulskiej. Zmienił się nie do poznania!

  Słoneczny dzień na południu hiszpańskiej Andaluzji. Wokoło palmy i morze. W takim otoczeniu uwielbia spędzać czas Natalia Kukulska, która 19 lat temu kupiła pod Malagą dom.  Okazuje się, że w jej ślady idzie właśnie przyrodni brat Piotr. Przeniósł się tam z ukochaną Klaudią i nieodłącznym psem Jimmkiem. Maniana, czyli bez pośpiechu "Odkąd mieszkam w Hiszpanii, czas jakoś płynie wolniej. Fakt...

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Natalia Kukulska wypełniła ostatnią wolę ojca. Czekała z tym całe lata

  Natalia Kukulska (43 l.) wykazała się dojrzałością i wyciągnęła dłoń do brata, z którym była skłócona od lat.

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Natalia Kukulska wyciągnęła rękę do brata?! To przełom w ich relacjach!

  Szkoda, że jej tata Jarosław Kukulski (†66 l.) nie może tego zobaczyć... Byłby szczęśliwy. Natalia Kukulska i jej przyrodni brat Piotr w końcu zakopali wojenny topór. Nie ma śladu po dawnych waśniach(...) ogromne wrażenie" - mówi informator gazety "Świat i Ludzie".  Rodzeństwo odnowiło kontakt. Znowu potrafią być rodziną. "Bracie - niech Ci się wiedzie... 30 to już nie przelewki" - napisała na...

 • Kukulska i podkładanie świni

  Przedstawiciele Natalii Kukulskiej postanowili zabrać głos w sprawie publikacji plotka rskich magazynów na temat występu wokalistki na imprezie "Święto Świni" w Siedlcu (Wielkopolska).

 • Rodzinne tajemnice Natalii Kukulskiej mogą wyjść na jaw! Będzie wielki skandal?

  ...o Annie Jantar ( sprawdź! ), a także jej mężu, cenionym kompozytorze Jarosławie Kukulskim.  Natalia Kukulska nie chce nawet słyszeć o tym przedsięwzięciu, z kolei Piotr ( sprawdź! ) uważa, że to(...) nastąpiły w bracie i nie ukrywa, że bardzo zbliżyli się do siebie.  Artystka trzyma kciuki za sukces jego nowej płyty "Tak wiele pytań". Wspierała jego wybory, gdy za zaoszczędzone pieniądze...

 • "Dwór" stylistów Kukulskiej

  Natalia Kukulska ma dość spore wymagania, jeżeli chodzi o swój wygląd i to nie tylko wówczas, gdy robi się "na bóstwo" przed wyjściem na scenę w trakcie koncertu.

 • Natalia Kukulska: Cała prawda o jej małżeństwie!

  Natalia Kukulska (43 l.) poruszyła swoich fanów szczerym wyznaniem...

 • Natalia Kukulska będzie przykładną mamą

  Natalia Kukulska, piosenkarka, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, a latem zostanie mamą, bardzo przejmuje się nową rolą. Czyni już zresztą pierwsze przygotowania, aby dziecku niczego nie brakowało.

Wideo na temat: kukulska o bracie
 • Natalia Kukulska wystąpiła z synem! Fani oniemieli!

  Natalia Kukulska nagrała w tym roku swoją wersję przeboju świątecznego "Coraz bliżej święta". Teledysk spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, których rozczuliło, że bierze w nim udział także syn gwiazdy. Jan Dąbrówka najwyraźniej wiąże swoją przyszłość z muzyką. W klipie widać, jak gra na ksylofonie. Kukulska rzadko publikuje zdjęcia swojej rodziny. Niektórzy mogli być więc nieźle zaskoczeni, że

 • Need for Speed

  Tobey Marshall (Aaron Paul) wychodzi na wolność po odbyciu kary pozbawienia wolności. Ma tylko jeden cel. Chce odwetu na byłym partnerze, Dino (Dominic Cooper), który go oszukał. Aby tego dokonać, bierze udział w wyścigu samochodowym.

 • Natalia Kukulska ma dobre wieści dla fanów!

  Wokalistka zauważa, że dla muzyków koniec roku jest jednym z najbardziej pracowitych okresów. W konsekwencji przyzwyczajona jest do tego, że w grudniu zazwyczaj intensywnie koncertuje i bierze udział w wielu projektach. Tym razem jednak sytuacja przedstawia się nieco inaczej. Wszystko za sprawą nowej płyty, którą wokalistka zacznie zagrywać już na początku stycznia.

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.