• Informacje na temat:

  kukulski jarosław żona

Artykuły na temat: kukulski jarosław żona
 • Co za wieści o Natalii Kukulskiej i jej bracie. Tygodnik potwierdza!

  Jarosław Kukulski (†66 l.) pragnął, by jego dzieci wspierały się nawzajem. Między rodzeństwem była jednak przepaść. Dziś to przeszłość.

 • Jarosław Kukulski nie żyje

  W wieku 66 lat zmarł w poniedziałek w Warszawie Jarosław Kukulski, kompozytor, autor m.in. takich przebojów, jak "Tyle słońca w całym mieście" i "Najtrudniejszy pierwszy krok" - poinformowała rodzina zmarłego.

 • Stracił żonę w katastrofie smoleńskiej! Po latach wyznaje, jak ważna była dla niego pomoc Kukulskiej

  Natalia była małą dziewczynką, kiedy zawalił jej się świat. 14 marca 1980 roku zginęła tragicznie jej mama – Anna Jantar. Kukulska nie zdawała sobie sprawy z tego, co się wydarzyło. Tata, Jarosław Kukulski, i babcia Halina przez długi czas nie potrafili powiedzieć Natalce prawdy. Oboje utrzymywali, że mama wyjechała, że tylko chwilowo jej nie ma. Za wszelką cenę chcieli ją chronić. Ale ona...

 • Życia mała garść. Pamięci Jarosława Kukulskiego

  Pod koniec września ukaże się trzypłytowy box "Życia mała garść" zawierający piosenki autorstwa zmarłego w 2010 roku Jarosława Kukulskiego.

 • Natalia Kukulska: Rok ważnych rocznic

  ...imienia Anny Jantar. Fani mają nadzieję, że wręczy ją Natalia. Wokalistka przygotowuje też koncerty "Życia mała garść" z piosenkami swojej mamy i kompozycjami taty, Jarosława Kukulskiego (†66(...)Nowy rok przywitała w Hiszpanii. W pięknej Barcelonie Natalia Kukulska zbierała siły, bo czeka ją teraz bardzo intensywny czas. To rok ważnych rocznic w rodzinie Kukulskich, pięknych i tych...

 • Natalia Kukulska żegna ojca

  W najbliższy poniedziałek (20 września) w Warszawie odbędzie się ostatnie pożegnanie zmarłego kompozytora Jarosława Kukulskiego, autora przebojów m.in. swojej żony Anny Jantar i córki Natalii Kukulskiej.

 • Natalia Kukulska opiekowała się chorym ojcem. Ostatnie chwile Jarosława Kukulskiego nie były łatwe

  Jarosław Kukulski (†66 l.) starał się zastąpić córce zmarłą matkę. Kibicował jej przez całe życie. Natalia Kukulska (42 l.) odwdzięczyła mu się opieką w chorobie i nieustającą pamięcią. A ostatnie chwile jej ojca nie należały do łatwych.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • Natalia Kukulska i Piotr Kukulski nadal skłóceni

  Choć od śmierci Jarosława Kukulskiego (†66) minęło już siedem lat, Natalia Kukulska (41 l.) i Piotr Kukulski (28 l.) wciąż są skłóceni. Nie tego życzył sobie ich ojciec...

 • "Tak zwyczajnie, od serca... "

  w ub. roku. W grudniu dał koncert w warszawskiej Sali Kongresowej, a niedawno nagrał swą pierwszą solową płytę „Hołdys.com”.Z tej okazji Jarosław Szubrycht rozmawiał z Hołdysem o jego nowym albumie