• Informacje na temat:

  kukulski pokazał dziewczyne

Artykuły na temat: kukulski pokazał dziewczyne
 • Natalia Kukulska pokazała na zdjęciach swoją 14-letnią córkę

  Prywatne Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Niedawno jedna z jej córek - Ania - obchodziła swoje czternaste urodziny i z tej okazji jej sławna mama zdradziła w mediach społecznościowych, jak spędzają wspólne chwile.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Michał Szpak i Natalia Szroeder nie wystąpią? Górniak krytykuje Dodę

  27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się zapowiadany już przez nas koncert "Artyści Przeciw Nienawiści". Wciąż nie znany jest pełen skład gwiazd biorących udział w tym wydarzeniu, ale nieobecni mają być m.in. Michał Szpak, Natalia Szroeder i Natalia Kukulska. Swoje trzy grosze w tej sprawie ponownie dorzuciła Edyta Górniak, która skrytykowała Dodę.

 • "Kiedyś metal łączył ludzi"

  "Ten zespół znacie doskonale, lubicie go, i zaraz to pokażecie". Nie, nie pomyliłem się. Wiem, że te słowa otwierały najbardziej chyba kultową polską płytę koncertową - zespołu Kat, ale czy można lepiej określić Vader? Zespół który przez 25 lat walczy z przeciwnościami, zespół który ma na koncie sukces, którego może mu pozazdrościć 99% polskich gwiazd muzyki pop?

 • "The Voice of Poland": Sami Harb i młode wokalistki zachwycili trenerów

  ...wszystkich trenerów (Sadowska pokazała uczestniczce, jak ćwiczyć swój oddech, a Piasek wspomniał o wyciąganiu miecza przez samuraja), dziewczyna zdecydowała się dołączyć do drużyny Natalii Kukulskiej(...) śpiewającego uczestnika (ten był schowany za kotarą). Dopiero po chwili odkryli, że ukrytym uczestnikiem był Damian Rybicki . Wokalista zdecydował się na przejście do drużyny Natalii Kukulskiej. Bez...

 • "Szansa na sukces. Opole 2019": Aleksandra Nykiel wygrywa. Kim jest?

  Laureatką odświeżonej "Szansy na sukces" została Aleksandra Nykiel. To właśnie ona w nagrodę zakwalifikowała się do konkursu Debiuty podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu.

 • "The Voice of Poland": Zachwycający duet i Marcelina Mróz

  Kukulską i Andrzeja Piasecznego. Trenerzy, mimo iż się odwrócili, mieli sporo zastrzeżeń do uczestnika. Ten wybrał Kukulską. Do drużyny Natalii Kukulskiej trafiła również rudowłosa Olga Barej . Znana m.in. z programu "X Factor" modelka i aktorka występująca w reklamach, zdecydowała się na przebój Arethy Franklin "I Say a Little Prayer". Oprócz Kukulskiej uczestniczkę w drużynie chcieli...

 • "The Voice of Poland": Beata Spychalska kolejną polską Adele?

  Gajczak . Po jej wykonaniu "Nazywam się niebo" Natalii Przybysz odwróciły się fotele Sadowskiej, Kukulskiej i Piaska. Gajczak, która jest młodą mamą, trafiła do drużyny Marii. Przy okazji dyskusji przed...

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Znamy datę i miejsce koncertu

  27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się zapowiadany już przez nas koncert "Artyści Przeciw Nienawiści".

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Doda i inni. Znamy kolejnych wykonawców

  Ujawniono już prawie 40 wykonawców specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści", który odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Znamy pierwsze gwiazdy

  Poznaliśmy pierwszych wykonawców specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści", który odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.