• Informacje na temat:

  kulczycki

Artykuły na temat: kulczycki
 • Jarosław Kulczycki przechodzi do Superstacji

  Jarosław Kulczycki od lutego będzie pracował w Superstacji. Poprzednio był związany z Nowa TV oraz TVP, skąd zwolniono go w 2016 roku.

 • Jarosław Kulczycki: Z natury ciekawski

  ...​W Nowa TV prowadzi serwis informacyjny. - Nasze wiadomości różnią się od innych, a dla widza może być ciekawe to, że prowadzimy je w duetach - mówi Jarosław Kulczycki.

 • Kulczycki poprowadzi "Forum"

  Nowym prowadzącym programu publicystycznego "Forum" w TVP Info został Jarosław Kulczycki.

 • "Wiadomości" bez Kulczyckiego

  Kolejne zmiany w informacyjnym programie telewizyjnej Jedynki pod wodzą nowego szefa - Jacka Karnowskiego. "Wiadomości" TVP1 nie poprowadzi już ulubieniec widzów - Jarosław Kulczycki.

 • Jarosław Kulczycki ceni czas

  Każdy dzień to trudny sprawdzian dziennikarskiego warsztatu. Ale tylko w programach na żywo wytwarza się niesamowita energia i poczucie zawodowej wspólnoty - przyznaje Jarosław Kulczycki.

 • Zmiany w Superstacji. Beata Tadla bez pracy. Nie tylko ona!

  ...​Superstacja postanowiła zmienić profil tematyczny. Stacja chce u siebie ograniczyć obecność tematyki politycznej i publicystycznej. Z tego powodu z pracą żegnają się m.in. Beata Tadla, Jacek Żakowski, Jarosław Kulczycki i Wiktor Bater.

 • Pierwsze zwolnienia w TVP Info!

  Prezenterzy Piotr Maślak i Jarosław Kulczycki oraz reporter Adam Feder to pierwsze ofiary zmian kadrowych w TVP Info.

 • Wampiryczny ślub w "Pierwszej miłości"

  Scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" postanowili zaskoczyć widzów. W jesiennych odcinkach Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) przestanie być kawalerem. Wybranką jego serca zostanie Berenika (Maria Konarowska), z którą przed wakacjami zażarcie walczył o wpływy w firmie.

 • Dziennikarz po mechanice

  Przygodę z telewizją rozpoczął pracując w Polsacie. Miał wtedy 27 lat. Rok później, w 1995, przeniósł się do TVP, gdzie został gospodarzem studia "Dwójki". Potem była "Panorama", polsatowska "Interwencja", a od 2007 roku prowadzi "Wiadomości" i magazyn "Forum". Czy tak częsta zmiana pracy sugeruje, że Jarosławowi Kulczyckiemu trudno dłużej wytrzymać w jednym miejscu?

 • TVP Info zaskoczy widzów

  Andrzej Turski, Jarosław Kulczycki, Hanna Lis, Piotr Kraśko, Marta Kielczyk, Joanna Racewicz, Beata Tadla, Beata Chmielowska-Olech, Iwona Radziszewska, Diana Rudnik, Joanna Osińska, Agnieszka Górniakowska, Włodzimierz Szaranowicz, Marek Czyż- będą od września współtworzyć zespół dziennikarzy zmienionego TVP Info. Kanał informacyjny TVP jesienią zaskoczy widzów także nowymi programami, scenografią...

Zdjęcia na temat: kulczycki
Wideo na temat: kulczycki
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski o Arturze

  Łukasz Płoszajski, czyli Artur Kulczycki z serialu "Pierwsza miłość", opowiedział nam o tym, że w życiu prywatnym jego bohatera w końcu zapanuje spokój. Jednak, żeby widzowie ani na chwilę nie mogli się nudzić. W Kulczycki Corporation będzie się działo! A wszystko za sprawą nowego bohatera, Aleksandra, który sporo namiesza!

 • "Pierwsza miłość": "Czyli to prawda?"

  Kinga i Artur odnawiają śluby małżeńskie. Kulczycki dostaje informację, że Natalia za chwilę ma mieć przeszczep. Chce porzucić uroczystość i jechać do Wrocławia… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Pierwsza miłość": "To ma być randka?"

  Nadchodzi czas zmian i trudnych decyzji. Kinga (Alesandra Zienkiewicz) musi zwolnić Marysię i Anetę i sama zająć się prowadzeniem Barbariana oraz King’s Fitness. Natomiast do Kulczycki Corporation przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną poznany przez Sabinę (Urszula Dębska) w kawiarni mężczyzna (Tomasz Mandes). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

Dyskusje na temat: kulczycki