• Informacje na temat:

  kulesza - aktorka

Artykuły na temat: kulesza - aktorka
 • ​Agata Kulesza wróży mu wielką karierę

  Nadchodzi czas Macieja Musiałowskiego. Utalentowany aktor zagrał główną rolę w filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter", można go też oglądać w serialu TVN "Kod genetyczny", a na premierę czeka już kolejny film z jego udziałem: "Polot". Partnerująca Musiałowskiemu w filmie Komasy Agata Kulesza jest przekonana, że młodego aktora czeka świetlana przyszłość.

 • Roksana Węgiel, Agata Kulesza i Kuba Wojewódzki: Oscar spotyka Eurowizję Junior

  We wtorek (10 września) na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawią się 14-letnia wokalistka Roksana Węgiel i aktorka Agata Kulesza. "Liga mistrzyń" - tak dziennikarz podpisał selfie ze swoimi gośćmi.

 • Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najbliższego odcinka programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza będzie Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana m.in. z filmów "Róża", "Zimna wojna", "Moje córki krowy" czy z nagrodzonej Oscarem "Idy".

 • Agata Kulesza: Wiem, jak wyglądam

  Jej serialowa Maria z "rodzinki.pl" czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. - Nie wiem, co będzie dalej z moją bohaterką - przyznaje Agata Kulesza. W rozmowie z "Tele Tygodniem" aktorka opowiada o roli w filmie "Niewinne" i kolejnych zawodowych planach.

 • Kulesza oddała porsche

  Agata Kulesza wystawiła na licytację nagrodę za zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami". Pieniądze za porsche zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Agata Kulesza: Miałam szczęście

  Agata Kulesza odebrała w poniedziałek, 10 marca, Orła za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie "Ida" Pawła Pawlikowskiego. To już druga nagroda Polskiej Akademii Filmowej w karierze aktorki. Poprzedniego Orła odebrała w 2012 roku za rolę w filmie Wojciecha Smarzowskiego "Róża".

 • Agata Kulesza wybiera dobrze

  ...- powiedziała Agata Kulesza w jednym z wywiadów. - Na planie trzeba się nauczyć szybkiej koncentracji, być obytym z kamerą, umieć trzymać pozycję, łapać światło - wyjaśniła. Gwiazda przyznaje, że od(...) się rozczulać, a jednocześnie jest dobry - mówi. Agata Kulesza przyznaje też, że kiedyś była bardzo zazdrosna. - Wyrosłam z tego, mam do męża zaufanie. Poza tym uważam, że gdyby się coś stało, on też...

 • Agata Kulesza: Kamera ma nieżyczliwe oko

  W serialu "Ultraviolet" gra pani Annę. Podoba się pani ta rola? Agata Kulesza : - Gram matkę głównej bohaterki - Oli. Sporo między nami nieporozumień, inaczej patrzymy na świat, ludzi, wydarzenia(...) dlatego, że mam odwagę się w nich odsłonić. Oczywiście są filmowe baśnie, w których aktorka musi wyglądać olśniewająco. Ja się jednak poruszam w innych rejonach, traktuję swoje ciało jako formę...

 • Nicole Kulesza i Kamila Kamocka śpiewają Hoziera w "The Voice of Poland"

  Drugi odcinek bitew "The Voice of Poland" zapowiada się wyjątkowo intrygująco. Jedną z par stworzą Kamila Kamocka i Nicole Kulesza. Kto przejdzie dalej?

 • Co Kulesza zrobi z porsche?

  Agata Kulesza, laureatka "Tańca z gwiazdami", niebawem podaruje niezwykły prezent.

Wideo na temat: kulesza - aktorka
 • Iwona Pavlović zachwycona Agatą Kuleszą

  Iwona Pavlović twierdzi, że dotychczas największe wrażenie wywarła na niej Agata Kulesza. Aktorka brała udział w 8. edycji programu, emitowanej na antenie TVN jesienią 2008 roku. Razem ze Stefano Terrazzino wywalczyła wówczas Kryształową Kulę. Zdaniem Iwony Szymańskiej-Pavlović gwiazda „Idy” poprzez taniec pokazała, jak mądrą i niesamowitą jest kobietą. – Byłam zauroczona jej sylwetką, jej

 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Jedna z najlepszych polskich aktorek - Agata Kulesza jest gościem Krzysztofa Ibisza! Jaka jest, gdy schodzi z czerwonych dywanów?

 • Karolina Gruszka wraca na duży ekran. Będzie romansować z Agatą Kuleszą!

  Karolina Gruszka zagrała jedną z głównych ról w komedii „Pani z przedszkola” w reżyserii Marcina Krzyształowicza, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Aktorka wciela się w przedszkolankę, która wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza. Akcja „Pani z przedszkola” jest osadzona w latach 70. i koncentruje

Dyskusje na temat: kulesza - aktorka