• Informacje na temat:

  kulisy konfliktu

Artykuły na temat: kulisy konfliktu
 • Zaskakujące kulisy konfliktu Joanny Moro i Zosi Zborowskiej! Winna ciężarna Moro?

  Kulisy w warszawskim Och-Teatrze. Przed ostatnim przedstawieniem "Lekcji stepowania" wśród aktorów oczekujących na wejście na scenę Joanna Moro, Zofia Zborowska i Maria Winiarska.  "Jak siostry, naprawdę jak siostry" - mówi Joanna z podziwem do swoich scenicznych koleżanek.  "Tak, jesteśmy jak siostry" - uśmiecha się Zosia. Atmosfera między nimi sympatyczna, wręcz przyjacielska. Ani śladu dawnych...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Magda Gessler ujawnia kulisy rodzinnego konfliktu

  ...krytykuje mnie jako człowieka. Jest luteraninem, ma wyidealizowany obraz człowieka. Uważa, że celebryci są niepotrzebni, że robię z mojej córki celebrytkę - zdradziła kulisy rodzinnego konfliktu...

 • Grace Kelly - królowa Hollywood, księżna Monako

  Napisana przez Joannę Spencer biografia aktorki odsłania kulisy życia gwiazdy na dworze Grimaldich, który okazał się dla niej złotą klatką.

 • Marta Sędzicka i Mateusz Magda ujawniają kulisy swojego konfliktu!

  Mateusz Maga oraz Marta Sędzicka to uczestnicy "Top Model", którzy wyjątkowo nie darzyli siebie sympatią. Między modelami często dochodziło do ostrych starć i konfliktów. Reporterka jednej ze śniadaniówek próbowała się od nich dowiedzieć, jak wyglądają ich relacje po zakończeniu programu. Czy te kłótnie wywoływano tylko na potrzeby show?

 • Szósty sezon "Czystej krwi" na DVD

  Szósty sezon serialu "Czysta krew" trafia 23 maja na płyty DVD. W 5-płytowym wydaniu nie zabraknie wyjątkowych dodatków specjalnych: materiał "Kulisy odcinków" zaprezentuje nam plan serialu od kuchni, na dysku znajdzie się również pięć komentarzy członków obsady i ekipy.

 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • Nie dostali czego chcieli

  Radiohead ujawniają kulisy rozstania z wytwórnią-gigantem EMI Music.

 • Księżna Kate boleśnie poniżona! Brytyjskie media wyjawiają kulisy sprawy! Będzie rozwód?

  Problemy w rodzinie królewskiej budzą wielkie emocje. Choć ostatnio cała Wielka Brytania skupia się na porodzie Meghan Markle (37 l.) i konflikcie między nią, a resztą rodziny królewskiej, to wciąż w tle pozostaje problem w małżeństwie Kate (37 l.) i Williama (37 l.).

 • Roger Waters: Koncertowy album

  Roger Waters, były basista i wokalista Pink Floyd, doczeka się na początku grudnia podwójnego albumu koncertowego, zatytułowanego "In The Flesh". Na wydawnictwie, które ukaże się dzięki firmie Sony, obok klasyków z repertuaru Pink Floyd i piosenek z solowych płyt artysty, znalazła się zupełnie nowa kompozycja "Each Small Candle". Waters w wywiadzie dla tygodnika "Billboard" ujawnił kulisy jej

Wideo na temat: kulisy konfliktu
 • Marta Sędzicka i Mateusz Maga ujawniają kulisy swojego konfliktu!

  Modelka Marta Sędzicka i model Mateusz Maga w programie "Top Model" nie darzyli siebie sympatią. W rozmowie z reporterką z "Dzień Dobry TVN" zdradzili, czy nadal są skonfliktowani. "Co było w programie, to było. Zostawmy to" - powiedziała Sędzicka. "Jakiś etap został zażegnany" - dodał Maga. (Dzień Dobry TVN/x-news)