• Informacje na temat:

  kulisy konfliktu

Artykuły na temat: kulisy konfliktu
 • "Templariusze": Kulisy średniowiecznej polityki w nowym serialu

  Polska premiera nowego serialu kanału History "Templariusze" odbędzie się 7 grudnia w serwisie HBO GO. Dzień później serial pokazany zostanie na antenie HBO. Dziesięcioodcinkowa produkcja przedstawi widzom kulisy średniowiecznej polityki oraz wojen toczonych przez templariuszy - najpotężniejszy, najbogatszy i najbardziej tajemniczy zakon rycerski wieków średnich, którego członkowie mieli strzec...

 • Agnieszka Woźniak-Starak o kulisach filmu "Ukryta gra"

  W sobotę, 9 listopada o godz. 15.50, TVN wyemituje dokumentalny film w reżyserii Agnieszki Woźniak-Starak, ukazujący kulisy powstawania "Ukrytej gry" - ostatniej produkcji Piotra-Woźniaka-Staraka.

 • Nie dostali czego chcieli

  Radiohead ujawniają kulisy rozstania z wytwórnią-gigantem EMI Music.

 • "Ukryte działania": Sięgnąć gwiazd

  Wyróżnione 3 oscarowymi nominacjami - w tym za najlepszy film roku - "Ukryte działania" odsłaniają kulisy fascynującej, nieznanej dotąd prawdziwej historii trzech genialnych kobiet, które postanowiły sięgnąć gwiazd w jednym z najbardziej burzliwych okresów w historii - czasach walki o prawa człowieka, zimnej wojny i ryzyka konfliktu nuklearnego.

 • Dorota Gawryluk: Prawicowa feministka

  Dla dziennikarki „Wydarzeń” Wielkanoc to wyjątkowy okres. Zwłaszcza pod względem duchowym. Dorota Gawryluk opowiedziała o przygotowaniach do świąt i zwyczajach, które stara się celebrować wraz z rodziną. Wytłumaczyła również, w jaki sposób zażegnuje konflikty w swoim małżeństwie. Gwiazda odsłoniła także kulisy pracy w telewizji i przedstawia receptę na poprawę sytuacji kobiet.

 • Borys Szyc odpowiada na materiał "Wiadomości"

  Borys Szyc opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, odsłaniający kulisy jego walki z nałogiem alkoholowym. To efekt wymierzonego m.in. w niego materiału, który pojawił się wyemitowanych 16 lutego w "Wiadomościach". "Jesteście Państwo chorzy i to smutne" - napisał aktor i zaapelował do kolegów po fachu, pojawiających się w produkcjach Telewizji Polskiej.

 • Ron Howard o tenorze wszech czasów

  ..."Pavarotti" to trzeci z serii filmów w reżyserii Rona Howarda, w których podejmuje on temat wielkich gwiazd muzyki - wcześniej powstał obsypany nagrodami film "The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years", a następnie "Made In America", w którym zaglądamy za kulisy jedynego w swoim rodzaju festiwalu stworzonego przez Jay-Z.

 • Roger Waters: Koncertowy album

  Roger Waters, były basista i wokalista Pink Floyd, doczeka się na początku grudnia podwójnego albumu koncertowego, zatytułowanego "In The Flesh". Na wydawnictwie, które ukaże się dzięki firmie Sony, obok klasyków z repertuaru Pink Floyd i piosenek z solowych płyt artysty, znalazła się zupełnie nowa kompozycja "Each Small Candle". Waters w wywiadzie dla tygodnika "Billboard" ujawnił kulisy jej...

 • Grace Kelly - królowa Hollywood, księżna Monako

  Napisana przez Joannę Spencer biografia aktorki odsłania kulisy życia gwiazdy na dworze Grimaldich, który okazał się dla niej złotą klatką.

 • Ten film obejrzało prawie 100 mln ludzi. "Klątwa obfitości" na Green Film Festivalu

  ...i napotkał na wiele przeszkód - czytamy na stronie filmu. Film dokumentalny "Klątwa obfitości" po raz pierwszy odsłania kulisy i dramat nieudanej Inicjatywy Yasuni, z jej daleko idącymi globalnymi...

Wideo na temat: kulisy konfliktu
 • Marta Sędzicka i Mateusz Maga ujawniają kulisy swojego konfliktu!

  Modelka Marta Sędzicka i model Mateusz Maga w programie "Top Model" nie darzyli siebie sympatią. W rozmowie z reporterką z "Dzień Dobry TVN" zdradzili, czy nadal są skonfliktowani. "Co było w programie, to było. Zostawmy to" - powiedziała Sędzicka. "Jakiś etap został zażegnany" - dodał Maga. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Agnieszka Woźniak-Starak o kulisach produkcji "Zimnej gry"

  wszytko może się wydarzyć - zdradziła prezenterka. Za kulisy wielkiej międzynarodowej polityki i w ponadczasowy konflikt mocarstw wciągnie nas poruszający thriller i szpiegowska historia zapomnianego