• Informacje na temat:

  kulisy na dobre i na złe

Artykuły na temat: kulisy na dobre i na złe
 • Kulisy rozwodu Roberta Gonery

  Robert Gonera bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Ostatnio dał się jednak namówić na zwierzenia i udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy swojego niedawnego rozwodu.

 • Zakopower: Kulisy teledysku "Tak ma być"

  ...piosenkę. Bardzo mi się podoba. Wydaje mi się, że daje do myślenia" - mówiła o utworze Dorota Landowska. Zobacz kulisy powstawania teledysku "Tak ma być": "Ta piosenka opowiada o tym, że to wszystko, co nas spotyka w życiu dokądś nas ma zaprowadzić. To nie jest przypadek. Wszystko, co nam się przytrafia, nawet te złe rzeczy, ma sens" - mówił Sebastian Karpiel-Bułecka o utworze "Tak ma być...

 • Niepoprawny kobieciarz

  ...- Rodzice, oboje lekarze, marzyli, bym poszedł w ich ślady - wyznaje aktor Marcin Sianko, znany z ról w serialach "Julia", "Na dobre i na złe" oraz "Rezydencja". On sam chciał grać na puzonie. Dopóki nie wszedł za kulisy teatru. Wtedy odnalazł swoje miejsce na ziemi.

 • Żyje Leśną Górą

  Jako główna scenarzystka serialu stoi za sukcesem lekarzy z Leśnej Góry, którzy - mimo upływu lat - cieszą się coraz większą popularnością. Agnieszka Krakowiak-Kondracka zdradza kulisy swojej pracy oraz to, którą z postaci lubi najbardziej.

 • Dorota Gawryluk: Prawicowa feministka

  Dla dziennikarki „Wydarzeń” Wielkanoc to wyjątkowy okres. Zwłaszcza pod względem duchowym. Dorota Gawryluk opowiedziała o przygotowaniach do świąt i zwyczajach, które stara się celebrować wraz z rodziną. Wytłumaczyła również, w jaki sposób zażegnuje konflikty w swoim małżeństwie. Gwiazda odsłoniła także kulisy pracy w telewizji i przedstawia receptę na poprawę sytuacji kobiet.

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • Tłumy widzów w siedzibie TVP

  Blisko 8 tys. osób odwiedziło w sobotę, 8 września, pomieszczenia Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w ramach Dnia Otwartego Telewizji Polskiej. Widzowie poznali kulisy telewizyjnej pracy, zbierali autografy, rozmawiali z aktorami oraz autorami i prowadzącymi programy.

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  ..."Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Abel Ferrara: Jaka jest różnica między aktorem i prostytutką?

  W swoim nowym filmie - "Witamy w Nowym Jorku" - Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", pokazuje dosadnie i bez cenzury, jak bawią się najbogatsi, odsłaniając kulisy seksskandalu, który wstrząsnął mediami po obu stronach oceanu.

 • Spec od typów spod ciemnej gwiazdy

  Grzeczni, dobrze ułożeni bohaterowie nie są dla mnie. Marzę o takich, którzy kosztowaliby mnie sporo skrajnych emocji - mówi Marcin Kwaśny, który tym razem gra "złego faceta" w serialu "Wiadomości z drugiej ręki".

Dyskusje na temat: kulisy na dobre i na złe