• Informacje na temat:

  kulisy teatru

Artykuły na temat: kulisy teatru
 • Kulisy powstania "Polity" w TVP

  W najbliższą sobotę 9 marca o godz. 22.45 TVP HD wyemituje"Politę" - film zrealizowany w technologii 3D o powstawaniu musicalu wystawianego w teatrze Buffo. Zobaczymy wyjątkowe przedsięwzięcie na pograniczu kina i teatru, wprowadzające w tradycyjny świat sceny najnowsze możliwości technologiczne.

 • "Piotruś i wilk": Kulisy produkcji

  ...i cyrkowemu wozowi. Są też zdjęcia dokumentujące pracę nad filmem, odsłaniające kulisy produkcji. Druga z wystaw, "Życie na celuloidzie. Techniki animacji Jerzego Zitzmana", poświęcona jest najciekawszym(...) ruchu postaci. Jerzy Zitzman był założycielem Teatru Banialuka w Bielsku-Białej. Zapisał się w historii teatru jako reżyser i scenograf wielu wybitnych spektakli lalkowych, wprowadzając do nich...

 • Gwiazdy na planie Teatru Telewizji

  Trwają zdjęcia do spektaklu Teatru Telewizji "Getsemani" w reżyserii Waldemara Krzystka. Na ekranie zobaczymy m.in. Magdalenę Cielecką, Agnieszkę Grochowska i Piotra Adamczyka. Zdjęcia realizowane są w willi na warszawskich Kabatach.

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  ...kolejnej serii "Rancza", przeżywa oblężenie. Do serialowych Wilkowyj tłumnie ściągają turyści. Chcą na własne oczy zobaczyć kulisy popularnej produkcji. - Dla nich to atrakcja, dla nas pewne utrudnienie...

 • Rozrywkowe kulisy Jedynki

  Plotki ze świata filmu, felietony o wydarzeniach w Polsce i zagranicą, relacje z muzycznych i filmowych premier, wywiady z gwiazdami, relacje z planów filmowych - taki właśnie będzie nowy program telewizyjnej Jedynki.

 • "Mam talent": Widzowie oburzeni finałem. "Dobrze, że ten słaby teatr się kończy"

  ...miejsce. Później zdradzili, kto został zwycięzcą, natomiast Artur Cichuta , który uplasował się na trzecim miejscu, został poproszony o zejście za kulisy. "Bardzo przykro było patrzeć na brak...

 • Cezary Żak zdradza kulisy "Rancza"

  "Na pewno będzie dalszy ciąg 'Rancza'"- zdradził w piątek, 17 stycznia, Cezary Żak. Aktor wziął udział w spotkaniu widzami. Publiczność żywo interesowała się kulisami serialu.

 • Pazura gra z Pazurą w "Trójkącie Bermudzkim"

  Trwają prace na kolejną sztuką realizowaną w ramach Teatru Telewizji TVP. W jej obsadzie zobaczmy braci Cezarego i Radosława Pazurów, o czym poinformował pierwszy z nich za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram.

 • "Jutro premiera": W tym filmie grały same tuzy

  Krafftówna, Bardini, Holoubek, Dziewoński... To właśnie dzięki aktorom ta komedia satyryczna przedstawiająca w krzywym zwierciadle kulisy teatru - kaprysy, obyczaje ludzi sceny widziane oczyma młodego dramaturga chcącego wystawić sztukę - stała się dokumentem epoki.

 • "Boska" Janda!

  To będzie historyczne wydarzenie - Teatr Telewizji wraca do tradycji sprzed lat i będzie nadawany na żywo. Na początek zobaczymy komedię "Boska!" z Krystyną Jandą w roli głównej! Co ciekawe, telewizja pokaże także kulisy pracy aktorów.

Dyskusje na temat: kulisy teatru