• Informacje na temat:

  kulisy znajomości

Artykuły na temat: kulisy znajomości
 • Kulisy wielkiej afery w zwiastunie "Solid Gold"

  ...(Andrzej Seweryn) - nieuczciwego biznesmena wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb...

 • Red Hot Chili Peppers: Kulisy przyjęcia "młodego". Fragment książki!

  ...do Ricka Rubina. Kolejne kilka tygodni zajęła przedprodukcja, która odbywała się tym razem w Red Barn - studiu gitarzysty Beach Boys, Ala Jardine'a, położonym w Big Sur (to efekt znajomości...

 • "Dziewczyny z Dubaju": Nowy film Marii Sadowskiej

  Poznaliśmy kolejny projekt filmowy Marii Sadowskiej. Tym razem wyreżyseruje ona obraz oparty na książce Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju", w której autor zdradził kulisy "afery dubajskiej" z 2015 roku. Korzystając z dokumentacji sądowej, autor opisał w niej życie ekskluzywnych prostytutek wynajmowanych dla bogatych klientów. Film Sadowskiej wyprodukują Doda oraz jej mąż, Emil Stępień.

 • Grace Kelly - królowa Hollywood, księżna Monako

  Napisana przez Joannę Spencer biografia aktorki odsłania kulisy życia gwiazdy na dworze Grimaldich, który okazał się dla niej złotą klatką.

 • Przebije Bonda i Bourne'a?

  Prawdziwe życie tajnego agenta to nie tylko popisy kaskadersko-logistyczne, ale coś więcej. 25 listopada w naszych kinach zadebiutuje film "Szpieg", który ujawni kulisy pracy tajnych służb.

 • B. Spears: Zwierzę w łóżku

  Jason Alexander, były mąż Britney Spears, zdradza kulisy ich raptem 55-godzinnego małżeństwa. "To prawdziwe zwierzę w łóżku" - mówi o 22-letniej popularnej amerykańskiej wokalistce jej były luby.

 • Abel Ferrara: Jaka jest różnica między aktorem i prostytutką?

  W swoim nowym filmie - "Witamy w Nowym Jorku" - Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", pokazuje dosadnie i bez cenzury, jak bawią się najbogatsi, odsłaniając kulisy seksskandalu, który wstrząsnął mediami po obu stronach oceanu.

 • Justin Timberlake podrywa Amy Adams

  Justin Timberlake i Amy Adams spotkali się na planie osadzonego w świecie futbolu amerykańskiego filmu "Dopóki piłka w grze", gdzie partnerował im Clint Eastwood. Z okazji premiery DVD i Blu-ray aktorzy przybliżyli kulisy realizacji obrazu.

 • Kto kryje się po drugiej stronie monitora?

  Dzisiaj nikogo już nie dziwią znajomości zawierane przez internet. Nieświadomi niczego otwieramy się przed nieznanymi osobami. Często zaufanie, jakim je darzymy, okazuje się zgubne. "W sieci kłamstw" to nowy program dokumentalny na kanale ID, ukazujący mroczną stronę relacji zawartych za pośrednictwem komputera.

 • B. Spears: Magia miłości

  Po potwierdzeniu informacji o rychłym ślubie Britney Spears (22 l.) z Kevinem Federlinem (26 l.), gwiazda pop chętnie dzieli się wiadomościami o swoim związku. Początki ich znajomości sięgają 2000 roku, ale dopiero niedawno zostali parą.