• Informacje na temat:

  kulturystyka

Artykuły na temat: kulturystyka
 • 25-letnia Meegan Hefford nie miała pojęcia, że cierpi na tę rzadką chorobę. Jej skutki uboczne spotęgowała restrykcyjna dieta białkowa, którą stosowała...

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • "Ojciec Mateusz": Rafał Cieszyński kończy 40 lat

  Rafał Cieszyński, aktor znany m.in. z roli policjanta Przemysława Gibalskiego w serialu "Ojciec Mateusz", w piątek, 10 czerwca, świętuje jubileusz 40. urodzin. Cieszyński jest nie tylko aktorem, ale i instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA.

 • Niezadowolony ze swojego wyglądu

  Były mistrz kulturystyki Arnold Schwarzenegger był znany ze swej tężyzny fizycznej i muskulatury, kiedy debiutował w kinie. Obecnie, gdy już nie jest gubernatorem Kalifornii i szykuje się do powrotu do kina, krytycznie ocenia swój wygląd.

 • Kasia Skrzynecka (44 l.) pęka z dumy. Jej mąż zajął drugie miejsce w XXXVIII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce!

 • Schwarzenegger kończy 60 lat!

  Kulturysta, aktor, polityk austriackiego pochodzenia, gubernator stanu Kalifornia, Arnold Schwarzenegger, kończy 30 lipca 60 lat. Urodził się w 1947 r. w Grazu w Austrii. Jako nastolatek, chciał zaimponować rodzeństwu i kolegom, więc zaczął uprawiać kulturystykę. Po kilku latach wyemigrował do USA, gdzie wkrótce zaczął odnosił sukcesy, oczywiście w kulturystce.

 • Trybson z "Warsaw Shore" będzie szkolił ludzi! "Planuję mieć fanów"

  Paweł "Trybson" Trybała z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" pilnie przygotowuje się do roli ojca. Chłopak przeprowadził się również do Warszawy, gdzie uczęszcza na kurs instruktora kulturystyki.

 • Arnold Schwarzenegger dziennikarzem

  Niegdyś był najsłynniejszym kulturystą na świecie. Teraz wraca do swojej pasji, ale jako dziennikarz. Arnold Schwarzenegger został redaktorem naczelnym dwóch magazynów kulturystycznych "Flex" i "Muscle & Fitness".

 • Goździalska kusi umięśnionym ciałem na Instagramie! Seksowna?

  Monika Goździalska (38 l.) zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w jednej z edycji "Big Brothera", potem gotowała w "MasterChefie", a następnie rozebrała się w "Playboyu". Udało jej się nawet wkręcić do porannego programu śniadaniowego w TVP 1, ale format okazał się klapą i zdjęto go z anteny. Celebrytka najwyraźniej znalazła nowy sposób na siebie. Wzięła się za odchudzanie, a jej pasją stała się siłownia. Dziś jej Instagram wygląda jak katalog dla fanek kulturystyki. Jak wam się...

 • Schwarzenegger o papieżu

  "Papież Jan Paweł II przywiązywał dużą wagę do tężyzny fizycznej i był wysportowany" - mówił w rozgłośni KNX, nadającej z Los Angeles, gubernator Kalifornii, znany aktor Arnold Schwarzenegger ( "Predator" , "Pamięć absolutna" ). W sobotę, 9 kwietnia, wypowiedź gwiazdora przytoczyła w swoim serwisie agencja Reutera.

Wideo na temat: kulturystyka
 • Krystian Kurowski powalczy o tytuł Mistera Świata

  Krystian Kurowski, Mister Polski 2011, powalczy o tytuł Mistera Świata w wyborach, które odbędą się 24 listopada w brytyjskim Kent. 25-latek pochodzi z Ruska koło Wrocławia, ma 187 cm wzrostu i uwielbia jeździć na motocyklach. Jego pasją są podróże i kulturystyka. Ciekawostką jest fakt, że zdjęcie na konkurs piękności wysłała narzeczona Krystiana. "Mój syn zawsze był bardzo skromny i ciężko

 • Trybson i Śmietana z „Warsaw shore” chodzą na kurs instruktorów kulturystyki

  Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość. Wraz ze Śmietaną, kolegą z programu, rozpoczął w Warszawie kurs instruktora kulturystyki. Nie rezygnuje też ze sportów walki i zapowiada, że wkrótce będzie można go zobaczyć w akcji.

Dyskusje na temat: kulturystyka