• Informacje na temat:

  kumorek skandal

Artykuły na temat: kumorek skandal
 • "Blondynka": Magda Schejbal z nową energią powraca do pracy

  Kumorek). Tym razem Anka będzie musiała walczyć o swoją drugą miłość, czyli restaurację Przepis, którą będzie chciała przejąć Zuza. - Moja postać będzie wyrazistym, ale czarnym charakterem serialu(...) większym skandalem i konfliktem między nią, a producentem serialu. Spór znalazł swój finał w sądzie. Od wielu miesięcy toczy się proces przeciwko Magdzie Schejbal, która została oskarżona o zniesławienie...

 • Facebook dał im prawdziwe życie

  ...(Magdalena Kumorek) z "Przepisu na życie" od razu widać, że w jej życiu nienajlepiej się dzieje, po tym jak zostawił ją Andrzej (Piotr Adamczyk). - Obudziłam się rano. Jego nie było przy moim boku, jak(...) dolarów! Z ostatniej chwili - Skandal w "Hotelu 52". Marta perfidnie wykorzystana przez znanego aktora Cypriana Borowicza. Fan tv - Paul Wesley z "Pamiętników wampirów" przyznaje, że gdyby nie...

 • Wiosenne nowości 2011!

  ...marzyć. Anka (Magdalena Kumorek), poukładana mężatka, wiedzie sielankowe życie i zupełnie nie spodziewa się nadciągającej katastrofy. Na początek dowiaduje się, że zamiast upragnionego awansu szef ma dla(...) u Pshemko? Świat Forresterów - Kolejny skandal w "Modzie na sukces". Thomas, syn Taylor, próbuje uwieść Brooke. Co na to Ridge? Nowy cykl na "fan tv": Poznaj gwiazdy popularnych "Pamiętników wampirów".

 • Koniec kary Schejbal?

  Magda Schejbal dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali - "Przepisu na życie". Jako wpływowa bizneswoman napsuje Ance krwi!

 • Schejbal powraca na ekran

  "Przepis na życie" i "Blondynka" - to seriale, w których Magdalena Schejbal zagości na dłużej, a jej ekranowe wcielenia zdołają namieszać w życiu bohaterów. Jak zapewnia aktorka, wróciła do pracy z nową energią, która bardzo jej się przyda, bo nadchodzące miesiące będą pracowite.