• Informacje na temat:

  kumplem partnera

Artykuły na temat: kumplem partnera
 • Clooney w łóżku z Cindy Crawford

  W najnowszej reklamie z udziałem George'a Clooneya hollywoodzki przystojniak idzie do łóżka z Cindy Crawford. To żona najlepszego kumpla gwiazdora i jego biznesowego partnera - modela Rande Gerbera.

 • Emeryci znów w akcji

  ...byłego partnera Franka, Marvina Boggsa (John Malkovich)... I tu chciałoby się rzec - nie wywołuj wilka z lasu! Już za chwilę na naszych bohaterów spadnie bowiem lawina nieszczęść. Okaże się, że...

 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła tańczy rumbę. Będzie się działo!

  "Teraz tańczymy rumbę i parę razy Justyna się zawstydziła. Aż mnie to zdziwiło" - powiedział Tomasz Barański, taneczny partner Justyny Żyły. Co działo się na próbie przed czwartym odcinkiem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Sprawdźcie!

 • Biały i jego "Emocje": W talent show sprzedają się ckliwe historie

  ...praw do opieki nad potomkiem. - Nie do końca czuję się singlem, bo mam syna. Mam misję bycia świetnym ojcem i wydaję mi się, że jestem o wiele lepszym ojcem, niż partnerem. Jestem też fajnym kumplem...

 • Nie myślę o tym milionie dolarów

  Hollywoodzka aktorka, która zagrała główną rolę w thrillerze "The Box. Pułapka", opowiada o pracy na planie tej produkcji, o filmowych partnerach i moralnych dylematach.

 • Filmowi partnerzy wszech czasów

  Hollywoodzcy aktorzy Mel Gibson i Danny Glover, bohaterowie cyklu "Zabójcza broń" , zostali wybrani najlepszymi filmowymi partnerami wszech czasów. Słynni policjanci z Los Angeles pokonali w zestawieniu Samuela L. Jacksona i Johna Travoltę, gwiazdy kultowej produkcji Quentina Tarantino "Pulp Fiction" .

 • Chris Evans, brytyjski prezenter radio wy i partner życiowy Billie Piper, młodej angielskiej wokalistki, przeprosił na antenie Jay Kaya, wokalistę i frontmana grupy Jamiroquai za to, że podczas wyemitowanego 2 marca programu nazwał go "zaćpanym głupkiem".

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Już 14 listopada wielki finał "Tańca z gwiazdami". To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Anny Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz ich tanecznych partnerów - Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Kto wygra walkę o Kryształową Kulę? To ostatnie pytanie zadano gwiazdom tej edycji show. Zobaczcie, co odpowiedziały.

 • Karolak o udziale w "Ameryka Express"

  ...- Nie wahałem się ani chwili. Byłem w Ameryce Południowej parę lat wcześniej na rajdzie Dakar, chciałem poznać te państwa, są ciekawe kulturowo - wyznał. Jak dokonał wyboru partnera? - Wiem, że oczekiwano, żebym pojechał z jakąś kobietą. Naturalne stało się, że tym partnerem został mój kumpel, który też jest doświadczonym podróżnikiem - dodał. Aktor pojawi się w show z Jakubem Urbańskim...

 • Leszek Miller w "Tańcu z Gwiazdami"?! Z kim zatańczy były premier?

  W najbliższym odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 25 października, na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Kogo zobaczymy?

Wideo na temat: kumplem partnera
 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Barański o bliskości z Justyną Żyłą

  "Teraz tańczymy rumbę i parę razy Justyna się tu zawstydziła. Aż mnie zdziwiło" - powiedział Tomasz Barański, taneczny partner Justyny Żyły. "Cóż, taki jest taniec. Dobrze się czujemy jako kumple. To jest dobry człowiek z sercem na dłoni"- dodał. W czwartym odcinku para zatańczy rumbę. Ten odcinek widzowie Polsatu obejrzą 22 marca 2019.

 • Tomasz Karolak o "Ameryka Express": Oczekiwano, żebym pojechał z jakąś kobietą

  W środę (22.08) odbyła się konferencja programu "Ameryka Express", na której nie zabrakło uczestników oraz prowadzącej show. Tomasz Karolak opowiedział o tym, dlaczego przyjął propozycję udziału w programie. - Nie wahałem się ani chwili. Byłem w Ameryce Południowej parę lat wcześniej na rajdzie Dakar, chciałem poznać te państwa, są ciekawe kulturowo - wyznał. Jak dokonał wyboru partnera? - Wiem

 • Marta Wierzbicka komentuje swój nowy związek!

  Od kiedy Marta Wierzbicka (24 l.) przestała się spotykać ze swoim narzeczonym, prasa rozpisuje się o jej nowych związkach. Ostatnio media sugerowały, że nowym partnerem aktorki jest Błażej Baar. "Błażej jest moim dobrym kumplem" - Wierzbicka skomentowała sprawę w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)