• Informacje na temat:

  kupiła bilety

Artykuły na temat: kupiła bilety
 • Taylor Swift kupiła bilety na własny koncert

  Taylor Swift pomogła swoim fanom, którzy z powodu opóźnionego lotu nie mogli wziąć udziału w jej koncercie. Amerykańska wokalista, która dowiedziała się o zajściu z Twittera, kupiła dla nich bilety na jeden z jej najbliższych występów.

 • Film z Shią LaBeoufem znika z kin Wielkiej Brytanii. Kupiono tylko trzy bilety

  Film "Man Down" z Shia LaBeoufem zniknął z brytyjskich ekranów zaledwie kilka dni po premierze. Powód? Zaledwie trzy sprzedane bilety!

 • Richard Burton: Żonę kupił za milion dolarów

  Jego ojciec widział go w filmie dwa razy. Za pierwszym, oburzony, że Richard całuje na ekranie jakąś obcą kobietę, a nie swą żonę, wyszedł z kina. Za drugim, nie przyjął od właściciela kina darmowych wejściówek i wraz z innymi mieszkańcami małej walijskiej wioski stał kilka godzin w kolejce po bilety, by podziwiać hollywoodzkiego gwiazdora. Syna, którego nie wychował i który nie potrzebował od...

 • "Zemsta Sithów": Kiedy bilety?

  ..." Zemsta Sithów jest filmem oczekiwanym z wielką niecierpliwością. Otrzymaliśmy setki maili od fanów z pytaniem, od kiedy będą w sprzedaży bilety. Wtedy postanowiliśmy uruchomić przedsprzedaż(...). Uroczysta brytyjska premiera filmu, z udziałem zaproszonych gwiazd, odbędzie się 16 maja w londyńskim kinie Odeon, na Leicester Square. Na razie nie wiadomo, od kiedy będzie można rezerwować bilety na...

 • Audioriver: Rozdajemy bilety!

  Na niespełna miesiąc przed kolejną edycją festiwalu Audioriver w Płocku poznaliśmy polskie gwiazdy i szczegółową rozpiskę święta muzyki niezależnej. A w naszym konkursie możecie zdobyć wejściówki na to wydarzenie!

 • Można już kupować bilety na VIVA Comet 2007. Do sprzedaży wprowadzono bilety na miejsca stojące, znajdujące się wokół głównej sceny. Ich cena to 40 zł. Wejściówki można kupić w punktach TicketPro na terenie całej Polski.

 • Opole: Bilety tylko w kasach

  Wejściówki na 43. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej "Opole 2006" będzie można kupić tylko w amfiteatrze, w kasach Miejskiego Ośrodka Kultury w Opolu. W ubiegłych latach bilety można było rezerwować telefonicznie. Sprzedaż rozpocznie się 8 maja.

 • W weekend trzecie Święto Kina: Bilety za 12 zł

  W najbliższy weekend bilety do kina za 12 zł - to promocja, którą przygotowali dla widzów organizatorzy 3. edycji Święta Kina. Dzięki akcji filmy na dużych ekranach w promocyjnej cenie zobaczą mieszkańcy ponad 100 polskich miast.

 • Fałszywe bilety na Oasis?

  Spore zamieszanie zrobiło się wokół rozpoczętej niedawno urodzinowej trasy grupy Oasis po Wielkiej Brytanii. Jej członkowie proszą fanów, aby kupowali bilety wyłącznie w stałych miejscach, ponieważ przed koncertem w Londynie wyszło na jaw, że wiele sprzedanych biletów jest fałszywych. Zainteresowanie pierwszymi od lat klubowymi występami zespołu braci Gallagher jest ogromne.

 • Bilety na Coldplay nawet za 800 zł

  Już od 10 stycznia będzie można kupić bilety na wrześniowy koncert Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie. Poniżej dowiecie się, ile kosztują wejściówki na koncert Brytyjczyków Polsce.

Zdjęcia na temat: kupiła bilety
Dyskusje na temat: kupiła bilety