• Informacje na temat:

  kupisz robert

Artykuły na temat: kupisz robert
 • Robert Gawliński: Żona gotuje mi rosołki

  Kiedyś Robert Gawliński (56 l.) prowadził rockandrollowe życie, dziś marzy o wnuczce i uprawia ogródek. Ale najbardziej ceni fakt, że od 32 lat jest wciąż z Moniką, z którą ma synów Beniamina i Emanuela.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • Robert Górski: Fajnie być tatusiem

  Od dwóch lat życie jednego z najpopularniejszych kabareciarzy przypomina rozpędzony pociąg. Robert Górski (48 l.) z Kabaretu Moralnego Niepokoju w lutym 2019 roku został tatą Maliny, a we wrześniu poślubił Monikę Sobień (34 l.). Dzisiaj jest spełnionym mężem i ojcem. "Rewii" zdradza, czy służy mu późne ojcostwo i dlaczego żona nie lubi, kiedy zbyt długo żartuje...

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Robert Lewandowski chce kupić apartament na Złotej 44?

  Mimo iż Robert Lewandowski (27 l.) intensywnie przygotowuje się wraz z resztą reprezentacji Polski do Euro 2016, piłkarz znalazł chwilę, aby obejrzeć ekskluzywne apartamenty na Złotej 44 w Warszawie. Czy to oznacza, że "Lewy" zdecydował się na kolejną inwestycję?

 • Ada Fijał zatańczy do hitu Adele "Skyfall"

  Ada Fijał to jedna z najpiękniejszych gwiazd wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Tańciec z Gwiazdami". Wspaniale prezentowała się w ostatnim odcinku show w gorącej cza-czy, zachwycając uśmiechem i świetną figurą, a trzeba pamiętać że Ada jest młodą mamą. W najbliższy piątek Ada i jej nauczyciel Krzysztof Hulboj zatańczą rumbę do hitu Adele "Skyfall".

 • Robert Górski: To cud, że dziś żyje! Otarł się o śmierć

  Rodzina jest dla Roberta Górskiego (48 l.) priorytetem i największą wartością. Kabareciarz przeżył ostatnio chwile grozy i przekonał się o tym, jak niewiele trzeba, by móc stracić życie. Teraz jeszcze bardziej cieszy się z każdego dnia.

 • Coraz chętniej chodzimy na polskie filmy

  "W tym roku wśród dziesięciu najpopularniejszych nad Wisłą filmów kinowych jest aż pięć polskich" - pisze środowa "Rzeczpospolita". "Zgromadziły 4,3 mln widzów i przyniosły 75 mln zł" - wylicza.

 • Robert Górski i jego wielka tajemnica

  Życie Roberta Górskiego (48 l.) to prawdziwy galimatias...

 • Litza z Luxtorpedy zaskoczony ceną własnej płyty

  Po raz kolejny okazuje się, że muzycy nie mają pojęcia, ile kosztują ich albumy.

Zdjęcia na temat: kupisz robert
 • Robert Kupisz i Zofia Zborowska
 • Robert Kupisz
Wideo na temat: kupisz robert
 • Pieńkowska do Kantereita: Strasznie ciężki jesteś

  W "Dzień dobry TVN" doszło do niecodziennej sytuacji. Rozmawiając o damskich butach i torebkach, Jolanta Pieńkowska zarzuciła Robertowi Kantereitowi, z którym prowadziła program, że jest skąpy - nie chciał on bowiem kupić swojej żonie torebki za 700 zł. "Strasznie ciężki jesteś" - stwierdziła, gdy dziennikarz próbował rozładować atmosferę anegdotą, nie wiedząc, ile kosztuje damskie obuwie. Dalej

Dyskusje na temat: kupisz robert
 • Re: "Przyjaciółki": Czy Janek zerwał z Zuzą, a Michał walczy o Patrycję?

  nie macie wrażenia,że ta Hania[córka Ingi] to najbardziej rozpieszczone dziecko? nic,tylko;''Mamo kupisz mi rower? obiecałaś!''. albo ten moment jak odrzucono transakcję;''Mamooo''. a Inga wielce bezradna;''no co ja mogę?''. miałam nadzieję,że Inga jakoś uspokoi tę damulkę,żeby nie robiła żadnych scen,a zamiast tego płaciła za zachcianki Hanusi,a biedny Robert też musiał wydać kasę-i to na bardzo

 • ​Stara miłość nie rdzewieje...?

  Tomek i Edyta tańczyli w Kielcach w klubie Step by Step, którego współwłaścicielem i trenerem był.... Robert Kupisz!!!!