• Informacje na temat:

  kupować biletów

Artykuły na temat: kupować biletów
 • "Ciemniejsza strona Greya": Ruszyła przedsprzedaż biletów

  W piątek, 16 grudnia, prawie dwa miesiące przed premierą, ruszyła przedsprzedaż biletów na "Ciemniejszą stronę Greya". Druga część ekranizacji skandalizującej trylogii E.L.James trafi na ekrany kin 10 lutego 2017.

 • "Nowe oblicze Greya": Ruszyła przedsprzedaż biletów

  Ruszyła przedsprzedaż biletów na film "Nowe oblicze Greya" - poinformował dystrybutor UIP. Obraz, który trafi na ekrany kin 9 lutego, reklamowany jest dwuznacznym hasłem: "Niech nie ominie cię finał".

 • Chcesz zobaczyć gwiazdy? Kup bilet!

  Polsat i TVP nie zamierzają wprowadzać biletów na programy rozrywkowe, tak jak zrobiła to stacja TVN.

 • Więcej biletów na Roisin Murphy

  Zaplanowany na 12 listopada koncert byłej wokalistki Moloko odbędzie się w terminie, ale w większej sali. Od piątku, 17 października, można już kupować dodatkowe bilety na ten występ.

 • Michael Jackson: Biletów brak!

  Około 500 tys. udostępnionych w piątek (13 marca) biletów na kilkadziesiąt koncertów Michaela Jacksona w Londynie rozeszło się w ciągu kilku godzin - poinformowali organizatorzy. Fani Jacksona z kilkugodzinnym wyprzedzeniem ustawili się przed budynkiem, gdzie rano rozpoczęto sprzedaż biletów. Niektórzy koczowali przed wejściem całą noc. Setki tysięcy wielbicieli jego talentu próbowało kupić...

 • Skandal z biletami na Opole!

  ...500 biletów na koncert Superjedynek, jakie trafiły do sprzedaży w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Opolu kupiło kilka osób, które chcą je odsprzedać po znacznie wyższej cenie. Sprzedaż biletów w kasach MOK rozpoczęła się w czwartek o 9 rano, kolejka chętnych ustawiła się już w środę wieczorem. Około godz. 22 na listę kolejkową wpisało się ponad 60 osób, rano było ich już ponad 300. Biletów na...

 • Tatu: Kłopoty w Londynie

  Rosyjski duet Tatu nie ma szczęścia do Wielkiej Brytanii. Najpierw wyspiarze nie chcieli kupować biletów na ich koncerty, a w środę, 7 maja, policja przeszkodziła w kręceniu teledysku nad brzegiem Tamizy.

 • ...4 godziny trwała sprzedaż biletów na sobotni wieczór 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Opole 2007".

 • Musical z Nickiem Jonesem zdjęty z afiszu

  Zmiana odtwórcy głównej roli nie przysłużyła się broadwayowskiemu musicalowi "How To Succeed In Business Without Really Trying". Gdy Daniela Radcliffe'a zastąpił Nick Jonas, ludzie przestali kupować bilety!

 • Perełki srebrnego ekranu. Co warto zobaczyć w 2016 roku?

  Istnieje wiele sposobów na oglądanie najnowszych filmów. Nie wszystkie są zgodne z prawem i tych nielegalnych nie polecamy. Można czekać na premiery telewizyjne, kupować filmy na płytach, czy te dołączone do gazet. Nie ma jednak dla kinomaniaka większej radości niż wyjście do kina. Duży ekran, wygodny fotel, znakomite nagłośnienie – to atuty kina, których nie da się zastąpić nawet największym...

Wideo na temat: kupować biletów
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2443

  Elżbieta kupuje bilet lotniczy do Dublina. Marta kolejny raz prosi ją, żeby porozmawiała z Igorem zanim wyjedzie. Ela decyduje spotkać z Nowakiem i jego córką. Czy rozdzierające błagania Julki zmiękczą serca zranionej kobiety?