• Informacje na temat:

  kupować bilety

Artykuły na temat: kupować bilety
 • Bilety na Pięć Smaków w sprzedaży

  W kasie kina Muranów można kupować już bilety na seanse Festiwalu Filmowego Pięć Smaków.

 • Można już kupować bilety na VIVA Comet 2007. Do sprzedaży wprowadzono bilety na miejsca stojące, znajdujące się wokół głównej sceny. Ich cena to 40 zł. Wejściówki można kupić w punktach TicketPro na terenie całej Polski.

 • Latem tego roku członkowie irlandzkiej formacji U2 wystąpią na zamku Slane Castle w Irlandii. Bilety na ten koncert trafiły do sklepów w zeszłym tygodniu. Jak się okazało, już w pierwszym dniu dokonano wielu manipulacji przy ich sprzedaży. W kilku sklepach muzycznych, w tym m.in. w Dublinie, wszystkie bilety wykupili pracujący tam ochroniarze.

 • Paul McCartney: Bilety po 300 dolarów!

  Przedstawiciele organizatora koncertu, który odbędzie się 24 maja na Placu Czerwonym, poinformowali, że liczba miejsc będzie mniejsza niż podawano wcześniej - będzie ich tylko 20 tysięcy. Wcześniej mówiono nawet o 50 tysiącach miejsc. Bilety będzie można kupować od 1 maja w kasach teatralnych i przez Internet. Znawcy przedmiotu nie wykluczają, że u koników cena biletu może sięgnąć i 1,5 tysiąca...

 • Fałszywe bilety na Oasis?

  Spore zamieszanie zrobiło się wokół rozpoczętej niedawno urodzinowej trasy grupy Oasis po Wielkiej Brytanii. Jej członkowie proszą fanów, aby kupowali bilety wyłącznie w stałych miejscach, ponieważ przed koncertem w Londynie wyszło na jaw, że wiele sprzedanych biletów jest fałszywych. Zainteresowanie pierwszymi od lat klubowymi występami zespołu braci Gallagher jest ogromne.

 • Dlaczego bilety na koncerty są takie drogie?

  Płacz i płać, drogi fanie, bo słuchanie i oglądanie muzycznych idoli to coraz droższa rozrywka. W ostatnich latach ceny wejściówek na koncerty gwiazd wzrosły radykalnie. 300, 400 czy 500 złotych to już żaden szok, to normalka.

 • Open'er Festival 2013: Drogie bilety? Mamy złą wiadomość

  O jakich kwotach mówimy? Czterodniowa zabawa kosztuje 470 złotych, a z polem namiotowym - 550 złotych. Zimą bilety są tańsze, ale wiążą się z kupowaniem w ciemno, jeszcze przed ogłoszeniem wielu(...), w tym roku w tańszej puli kosztował 450 złotych. - Trochę za drogo jednak. Parę lat temu bilety były za 350 złotych. Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Artu, organizatora Open'era, odpowiada: - Open'er...

 • Więcej biletów na Roisin Murphy

  Zaplanowany na 12 listopada koncert byłej wokalistki Moloko odbędzie się w terminie, ale w większej sali. Od piątku, 17 października, można już kupować dodatkowe bilety na ten występ.

 • Musical z Nickiem Jonesem zdjęty z afiszu

  Zmiana odtwórcy głównej roli nie przysłużyła się broadwayowskiemu musicalowi "How To Succeed In Business Without Really Trying". Gdy Daniela Radcliffe'a zastąpił Nick Jonas, ludzie przestali kupować bilety!

 • Tindersticks: W piątek w Warszawie

  Już w najbliższy piątek, 28 listopada, w warszawskim klubie "Skarpa", zagra brytyjska formacja Tindersticks. Jej występ poprzedzą Australijczycy z The Devastations. Wciąż można kupować bilety na ten koncert - w przedsprzedaży kosztują one 65 złotych.

Zdjęcia na temat: kupować bilety
Wideo na temat: kupować bilety
 • "Demakijaż": Dominika Gwit

  Dominika Gwit-Dunaszewska urodziła się w Gdyni i od początku była skazana na scenę. Żeby dostać się na jej pierwsze domowe występy, rodzina musiała kupować bilety po 2 złote. Jej drugą wielką pasją było wędkowanie, do czego przyczynili się dwaj młodsi kuzyni i wakacje spędzane na Mazurach i Kaszubach. Pierwsze sceniczne kroki stawiała w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie szybko zagrała główną rolę

Dyskusje na temat: kupować bilety