• Informacje na temat:

  kupować ubrania

Artykuły na temat: kupować ubrania
 • ​Gwiazda "Na Wspólnej" zrezygnowała z kupowania ubrań

  ...w serialu "Na Wspólnej", zrobiła też poważny remanent w szafie. "Ubrania oddałam do instytucji charytatywnej. Uzbierało się osiem dużych worków. Z roku na rok ubrań przybywało, bo wydawało mi się kiedyś, że wszystko będę nosić, tak jednak nie było. W pewnym momencie poczułam potrzebę wyczyszczenia szafy do minimum i bez sentymentów pakowałam ubrania do worków" - opowiada. Jak się czuje po tych...

 • Beata Tyszkiewicz: Nie wydaję pieniędzy na ubrania

  Beata Tyszkiewicz, jak sama przyznaje, nie lubi kupować ubrań i dodaje, że nie przejmuje się modą. "Wygoda to wielki przywilej" - wyznaje.

 • Ingmar Bergman: Kobiety i ubrania

  Czarne buty z brązowymi sznurówkami albo smoking na co dzień. Ale zdarzały mu się także... czarne paznokcie u rąk i nieświeże, delikatnie mówiąc, ubranie. Słynny reżyser Ingmar Bergman nie przywiązywał wagi do stroju. Chyba, że chciał zainteresować jakąś kobietę - wtedy bardzo starannie dobierał ubiór.

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Skąd bierze swoje ubrania?

  Mimo że Michael Douglas ma miliony dolarów na koncie i mógłby pozwolić sobie na najbardziej ekstrawagancką garderobę, w ubrania woli zaopatrywać się nie w butikach, ale... na planach filmowych. "Ludzie śmieją się później, że noszę takie same ubrania, jak w filmach" - mówi aktor.

 • Festiwalowe must have. W co się ubrać i co zabrać?

  ...z grupą przyjaciół, kolorowy balon z helem ułatwi nam odnalezienie się w tłumie. Lepiej nie kupować go pod miasteczkiem festiwalowym, gdyż może się okazać, że nasz model posiada co trzecia osoba. Balon...

 • Agnieszka Sienkiewicz przerabia stare ubrania

  Agnieszka Sienkiewicz ("M jak miłość", "Przyjaciółki", "Sama słodycz") udowadnia, że można ubrać się za niewielkie pieniądze, a przy tym wyglądać stylowo i oryginalnie. Aktorka zamiast zamawiać kreacje u projektantów czy wypożyczać z showroomów, kupuje ubrania w sklepach z używaną odzieżą lub przerabia te znalezione na dnie szafy.

 • Izabela Janachowska: Mąż podpowiada mi, jak mam się ubrać

  Izabela Janachowska chętnie robi odzieżowe zakupy razem z mężem. Podziwia jego wyczucie stylu i często korzysta z jego porad. Radzi się go nie tylko w sklepie, lecz także przed wyjściem z domu, gdy ma na sobie wybraną stylizację. Nie oznacza to, że ubiera się pod dyktando męża, często bowiem nie bierze pod uwagę jego krytycznego komentarza.

 • Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Prezenterka programu "X Factor" kupuje ubrania w sklepach sieciowych i na wyprzedażach. Podobają jej się ubrania sprzed kilku sezonów. Chętnie robi zakupy na pchlim targu, na którym można znaleźć(...) jednak inne słabości. - Te ubrania kosztują majątek, a ja jestem akurat skąpcem. Jeżeli wydam więcej pieniędzy, to raczej na buty albo torebkę, bo to jest coś, co służy przez lata. Tego typu kreacje...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Mam słabość do pięknych ubrań

  Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Dzień dobry, kocham Cię", przyznaje, że korzysta z porad stylistów, na co dzień jednak sama dobiera sobie garderobę. Aktorka nie ma jednoznacznie ukierunkowanych preferencji modowych: uwielbia szpilki i sukienki, choć najczęściej wkłada dżinsy i buty na płaskim obcasie.

Zdjęcia na temat: kupować ubrania
Wideo na temat: kupować ubrania
 • Sara Boruc o tym, jak kupuje ubrania

  Sara Boruc wyznała ostatnio, że nie byłaby w stanie ubrać się za 900 zł. "To nie dużo pieniążków" - stwierdziła. Żona piłkarza przed wizytą w centrum handlowym wymyśla bowiem stylizację, a potem szuka jej części składowych.

 • Weronika Rosati: Kupuję dobre rzeczy na przecenach

  Weronika Rosati do zakupów odzieżowych podchodzi strategicznie. Woli kupić mniej ubrań, ale za to lepszej jakości. Często czeka również na sezonowe przeceny. – Na pewno nie kupuję kompulsywnie, moje zakupy są raczej przemyślane, wyczekane i zazwyczaj czekam na przeceny – podkreśla w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: kupować ubrania