• Informacje na temat:

  kurdej-szatan m jak miłość

Artykuły na temat: kurdej-szatan m jak miłość
 • Kurdej-Szatan w bikini. Ale ciało!

  Tak odważnie dawno nie było! Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci gorącym zdjęciem w samym bikini. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie! Barbara Kurdej-Szatan pokazała brzuch...

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Para o ciąży aktorki poinformowała fanów początkiem maja. Od tego czasu w sieci przybywa zdjęć, na których gwiazda "M jak miłość" dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Ostatnio na Instagrama kobiety trafiło wyjątkowe zdjęcie, w czarnej obcisłej sukience. Internauci są zachwyceni!

 • Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?

 • ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  Barbara Kurdej-Szatan, której sympatię widzów przyniosły role m.in.: w "M jak Miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła, iż jest w drugiej ciąży! W jednej z wypowiedzi zdradziła również nieco więcej szczegółów na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu.

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Kiedy poród?

  Ostatnio w mediach pojawiało się sporo informacji na temat ciąży Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda nie komentowała tych doniesień. Aż do teraz. Aktorka na łamach najnowszego numeru "Party" oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Wiemy, dlaczego tak długo skrywała tę tajemnicę!

 • Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

  Jest aktorką, piosenkarką, a ostatnio udowodniła, że również utalentowaną tancerką! Tym razem gwiazda serialu "W rytmie serca" zaprezentuje się widzom Polsatu w nowej roli - prezenterki "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Jak się sprawdzi?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Mniej "M jak miłość"

  Barbara Kurdej-Szatan jest zachwycona oglądalnością pierwszych odcinków serialu "W rytmie serca", w którym wciela się w postać szpitalnej pielęgniarki. Gwiazda nie rezygnuje również z pracy na planie "M jak miłość", choć ogranicza ją czasowo ze względu na próby do spektaklu "Chicago". Odbywają się one w Teatrze Variété, Barbara Kurdej-Szatan dzieli więc swój czas pracy między Warszawę a Kraków.

 • Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": Jestem tutaj szczęśliwa

  Barbara Kurdej-Szatan to jedna z głównych faworytek do wygrania Kryształowej Kuli "Tańca z Gwiazdami". Aktorka i laureatka Złotej Telekamery zachwyca jurorów swymi tanecznymi umiejętnościami.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Niesamowite uczucie

  Barbara Kurdej-Szatan trzykrotnie zwyciężała w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii najlepsza aktorka, w związku z czym podczas tegorocznej gali odebrała Złotą Telekamerę.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Świąteczny debiut

  W tym roku Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy sama przygotuje Wigilię. Nam opowiada o rodzinnych tradycjach i zawodowych planach na nowy rok.

Zdjęcia na temat: kurdej-szatan m jak miłość
Wideo na temat: kurdej-szatan m jak miłość
Dyskusje na temat: kurdej-szatan m jak miłość