• Informacje na temat:

  kuroń syn

Artykuły na temat: kuroń syn
 • Aneta Kuroń urodziła! Syn czy córka?

  Jan Kuroń właśnie po raz pierwszy został ojcem!

 • "Kuroniowie rozgryzają"

  Od 27 marca, w każdą sobotę o 14:35, na antenie kanału Kuchnia.tv widzowie mogą oglądać nowy program kulinarny - "Kuroniowie rozgryzają".

 • Jan Kuroń zostanie ojcem!

  To nazwisko znają wszyscy. Jacek Kuroń (†70) był legendą Solidarności i organizatorem akcji gotowania zupy dla najbardziej potrzebujących - kuroniówki. Jego syn Maciej (†48) przerósł ojca w umiejętnościach kulinarnych i został pierwszym telewizyjnym "kreatorem smaku". Zmarł przedwcześnie siedem lat temu w Święta Bożego Narodzenia. W ślady nieodżałowanego mistrza kuchni poszedł jednak jego syn...

 • Najlepsi kucharze małego ekranu

  Nie wystarczy znajomość kuchni od podszewki i świetne przepisy. Trzeba stworzyć widowisko. Bez dodatkowych atrakcji program kulinarny nie zyska widzów. Hasłem jest: gotuj i nie nudź!

 • Jan Kuroń podjął zaskakującą decyzję. Znajomi nie dowierzają

  ...​Piękna żona, zdrowy syn i uwielbienie widzów. Jan Kuroń (34 l.), syn zmarłego przed dziewięcioma laty Macieja (†48 l.), znanego kucharza, i wnuk nie mniej słynnego Jacka (†70 l.), legendarnego opozycjonisty z czasów PRL-u, naprawdę ma czym się pochwalić. Dlaczego więc teraz porzucił to wszystko i wyjechał w głuszę na długie tygodnie?

 • Pokaz dokumentu o Vaclavie Havlu

  Pokaz filmu "Obywatel Havel podtacza" odbył się we wtorek, 13 grudnia, w Czeskim Centrum w Warszawie. Był to symboliczny wkład w obchody 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Pokazowi towarzyszyła wystawa "Szlak do wolności" o Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej.

 • Jan Kuroń: W szkole odstraszył swoją przyszłą żonę?

  Choć Jan Kuroń poznał swoją przyszłą żonę, Anetę, jeszcze w szkole, wtedy nie zrobił na niej wrażenia. Ich miłość rozwinęła się dopiero kilka lat później. Nie sądzili, że jedno spotkanie zmieni tak wiele w ich życiu.

 • Syn Kuronia bierze ślub! To jego wybranka

  Jan Kuroń postanowił wreszcie oświadczyć się swojej wieloletniej partnerce Anecie Skibińskiej. Para weźmie ślub jeszcze w tym roku, niestety tacie nie będzie dane tego zobaczyć...

 • Peja obraził Kingę Rusin w niewybredny sposób

  Rychu Peja (41 l.) będzie gwiazdą kolejnej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Spotka się tam m.in. z Kingą Rusin (46 l.), którą w jednym ze swoich utworów obsmarował.

 • "Agent Gwiazdy 3": Wpadka Kingi Rusin? Wygadała się, kto dojdzie do finału programu?!

  Gwiazda TVN od kilku sezonów spełnia się w roli prowadzącej show "Agent Gwiazdy".  Od marca widzowie stacji będą mogli śledzić zmagania kolejnych uczestników, choć tym razem wydaje się, że słowo gwiazdy jest tu naprawdę sporym nadużyciem. W tej edycji udział wezmą m.in. mąż Jusi Steczkowskiej, Ilona Ostrowska, żona Kraśki, Julka Wróblewska, Peja, Victor Borsuk, syn Maćka Kuronia, Piotr...

Wideo na temat: kuroń syn
 • Jan Kuroń: Mieliśmy z bratem trochę inny pomysł na siebie

  W dzisiejszych czasach kucharz powinien być człowiekiem renesansu – twierdzi Jan Kuroń. Jego zdaniem dobry szef kuchni powinien mieć wiedzę nie tylko z dziedziny gotowania, lecz także z dietetyki(...) rozejścia się zawodowych dróg braci Kuroniów. Jan i Jakub Kuroniowie, synowie słynnego szefa kuchni Macieja Kuronia, przez długi czas wspólnie rozwijali karierę zawodową. Razem prowadzili program