• Informacje na temat:

  kurt cobain plotki

Artykuły na temat: kurt cobain plotki
 • Kto zagra Kurta Cobaina?

  Courtney Love oznajmiła, że chciałaby, aby o rolę jej zmarłego męża - gwiazdy rocka Kurta Cobaina - w nowym filmie biograficznym zawalczyli Ryan Gosling oraz James McAvoy.

 • Kto zagra Kurta Cobaina?

  Courtney Love oznajmiła, że chciałaby, aby o rolę jej zmarłego męża - gwiazdy rocka Kurta Cobaina - w nowym filmie biograficznym zawalczyli Ryan Gosling oraz James McAvoy.

 • Kurt Cobain uhonorowany w 20. rocznicę śmierci

  Pomnik Kurta Cobaina, komiks i musical o życiu lidera Nirvany - to niektóre z idei upamiętnienia muzyka w przypadającą na sobotę 20. rocznicę jego samobójczej śmierci. Cobain zastrzelił się 5 kwietnia 1994 r. Jak napisał w liście: nie mógł znieść tego, co muzyczny biznes uczynił z nim i jego muzyką.

 • Courtney Love zakochana?

  Courtney Love, 42-letnia była lidera grupy Hole i wdowa po Kurcie Cobainie z Nirvany, pojawiła się ostatnio na przyjęciu w Hollywood w towarzystwie reżysera Bennetta Millera (40 l.), autora nominowanego do Oscara filmu "Capote". To od razu wzbudziło plotki , że są parą.

 • Fred Durst, frontman i wokalista amerykańskiej formacji Limp Bizkit, stanowczo zdementował pojawiające się od jakiegoś czasu pogłoski, iż miał romans z Courtney Love, wdową po Kurcie Cobainie.

 • Romans wdowy z supermodelką

  Courtney Love, wokalistka zespołu Hole i wdowa po Kurcie Cobainie, wyjawiła, że w latach 90. miała przelotny romans z brytyjską supermodelką Kate Moss.

 • Robbie Williams znalazł miłość?

  ...32-letni Robbie Williams, jeden z najsłynniejszych kawalerów na Wyspach Brytyjskich, wielokrotnie podkreślał, że nie ma szczęścia w miłości i nie może znaleźć tej jedynej wymarzonej dziewczyny. Plotka rskie media donoszą, że taką osobą może być Lisa Leveridge (36 l.), amerykańska gitarzystka rockowej grupy The Chelsea, dowodzonej przez Courtney Love, wdowę po Kurcie Cobainie.

 • Romans księżnej Diany i Roberta Palmera jednak prawdziwy?

  Informacja o tym, że muzyk mógł byś zaangażowany w romans z Księżną Walii pojawiła się w 2010 roku. Taką tezę przedstawił Ian Halperin, twórca nieautoryzowanych biografii m.in. Michaela Jacksona, Kurta Cobaina i Celine Dion. Ówczesny menadżer Roberta Palmera uznał, że to kompletne brednie i nie ma w tym prawdy. Okazuje się jednak, że coś może być na rzeczy, bo piosenkarka Elkie Brooks rzuciła...

 • Nirvana na szczycie: Koronacja zamiast katastrofy

  W ciągu tygodni poprzedzających festiwal w Reading Anton Brookes nie raz musiał dementować plotki, jakoby problemy zdrowotne Cobaina miały ostatecznie przekreślić szanse na występ zespołu. Jedno z oświadczeń dla prasy zakończył słowami: "Nirvana zagra na tym pierdolonym festiwalu". Faktycznie jednak ani Brookes, ani John Silva, ani Dave Grohl, ani nawet Kurt Cobain nie wiedzieli, czy występ...

 • Drew Barrymore urodziła córeczkę!

  .... Oprócz aktorstwa para się reżyserią oraz zajmuje się produkcją filmów. Drew Barrymore jest matką chrzestną Frances Bean Cobain, córki lidera Nirvany Kurta Cobaina i wokalistki zespołu Hole - Courtney Love. Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy! Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich...