• Informacje na temat:

  kurt cobain wszystko o nim

Artykuły na temat: kurt cobain wszystko o nim
 • "Wspominając Kurta Cobaina": Tak wyglądał pogrzeb lidera grupy Nirvana

  ..."Myślę, że gdyby nie poznał Courtney, opuściłby ten świat już dawno temu" - takie słowa na pogrzebie Kurta Cobaina wygłosił menedżer Nirvany Danny Goldberg. Na stronach Interii możecie przeczytać fragment jego książki "Wspominając Kurta Cobaina".

 • 25 lat od śmierci Kurta Cobaina. "Wizerunek naznaczony śmiercią"

  ...5 kwietnia mija 25 lat od samobójstwa Kurta Cobaina. Odejście lidera Nirvany do dziś jest tematem rozlicznych spekulacji i dyskusji, mimo że temat - jak zauważają dziennikarze - został już wielokrotnie wyczerpany.

 • Kto zabił Kurta Cobaina?

  W niedzielę, 5 kwietnia, minie 15. rocznica samobójczej śmierci Kurta Cobaina, lidera zespołu Nirvana. Czy jednak na pewno było to samobójstwo? Poniżej przedstawiamy teorię prywatnego detektywa Toma Granta, który za wszelką cenę chciał udowodnić, że artysta został zamordowany.

 • Kurt Cobain uhonorowany w 20. rocznicę śmierci

  Pomnik Kurta Cobaina, komiks i musical o życiu lidera Nirvany - to niektóre z idei upamiętnienia muzyka w przypadającą na sobotę 20. rocznicę jego samobójczej śmierci. Cobain zastrzelił się 5 kwietnia 1994 r. Jak napisał w liście: nie mógł znieść tego, co muzyczny biznes uczynił z nim i jego muzyką.

 • Dokładnie 20 lat temu Kurt Cobain strzelił sobie w głowę

  W 20. rocznicę samobójczej śmierci Kurta Cobaina, lidera legendarnej Nirvany, tylko u nas możecie przeczytać obszerne fragmenty dwóch książek poświęconych słynnemu wokaliście i gitarzyście oraz, rzecz jasna, jego zespołowi.

 • Kurt Cobain: Nieznane fragmenty dzienników

  Wierni fani Kurta Cobaina, którzy zakupili wydane niedawno pamiętniki nieżyjącego wokalisty grupy Nirvana, będą musieli zaopatrzyć się w ich poszerzoną wersję. W drugim wydaniu ukażą się bowiem fragmenty ocenzurowane za pierwszym razem. Wydawcy twierdzą, że zrobili to w trosce o czytelników.

 • Kurt Cobain: Tajemnicze samobójstwo

  W dziesiątą rocznicę śmierci Kurta Cobaina, przypadającą w poniedziałek, 5 kwietnia, zwolennicy spiskowej teorii dziejów zyskali kolejne dowody na potwierdzenie swoich przypuszczeń. Znajdują się one w wydanej właśnie książce "Love & Death", której autorzy przekonują, że w opuszczeniu tego świata byłemu liderowi grupy Nirvana pomagała jego żona, Courtney Love.

 • Kurt i Courtney: Historia pewnej burzliwej miłości

  ...20 lat temu Courtney Love i Kurt Cobain wzięli ślub, który był ukoronowaniem jednego z najbardziej dramatycznych i burzliwych związków w historii show-biznesu.

 • Skradziono prochy Kurta Cobaina

  Kurta. Teraz wydaje mi się, że straciłam go ponownie". Przypomnijmy, że Kurt Cobain popełnił samobójstwo w 1994 roku. Lider Nirvany miał 27 lat.(...)Złodzieje włamali się do domu artystki w Los Angeles, z którego wynieśli m.in. pudełko zawierające prochy Cobaina oraz kosmyk włosów muzyka. Gazeta "News of the World" ujawniła, że poza...

 • Pudel metal: Ofiara Kurta Cobaina?

  Kurt Cobain i wszystko zrujnował, jakby w dobrej zabawie było coś złego" - komentują Mickey Rourke i Marisa Tomei. Właśnie sformułowanie "dobra zabawa" jest jednym z kluczowych elementów pudel metalu(...) i komercyjnego pop metalu. Tak jak wspominali bohaterowie "Zapaśnika", Kurt Cobain rzeczywiście "załatwił" pudel metal. Pudel metal, od którego zaczynała karierę inna ikona sceny Seattle - Alice In Chains...