• Informacje na temat:

  kurt cobain z rodzicami

Artykuły na temat: kurt cobain z rodzicami
 • Courtney Love: Wzruszające słowa do Kurta Cobaina

  Courtney Love opublikowała emocjonalny wpis na swoim Instagramie, w którym zwróciła się do swojego nieżyjącego partnera i ojca jej córki, Kurta Cobaina.

 • "Wspominając Kurta Cobaina": Tak wyglądał pogrzeb lidera grupy Nirvana

  ..."Myślę, że gdyby nie poznał Courtney, opuściłby ten świat już dawno temu" - takie słowa na pogrzebie Kurta Cobaina wygłosił menedżer Nirvany Danny Goldberg. Na stronach Interii możecie przeczytać fragment jego książki "Wspominając Kurta Cobaina".

 • Cobain na sprzedaż

  List Kurta Cobaina - lidera grupy Nirvana, który w 1994 roku popełnił samobójstwo - napisany do ówczesnej narzeczonej Courtney Love, zostanie wystawiony na aukcji. Artysta napisał go w 1991 roku, w jednym z hoteli w Sheffield, w Anglii, podczas trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii.

 • Kurt Cobain: 40. urodziny

  We wtorek, 20 lutego, mija 40. rocznica urodzin Kurta Cobaina, lidera grupy Nirvana, ikony muzyki grunge.

 • Córka Kurta Cobaina nagrała swoją pierwszą coverową składankę

  Frances Bean Cobain stworzyła coverową składankę swoich ulubionych piosenek w jej własnej aranżacji.

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu "Kurt Cobain SMS " (dalej "Konkurs") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A, 31-946...

 • Kurt Cobain: Fragment pamiętników

  Kurt Cobain, tragicznie zmarły frontman zespołu Nirvana, znalazł się na okładce najnowszego wydania amerykańskiej edycji tygodnika "Newsweek". Artyście poświęcono główny tekst numeru, opublikowany w związku z pierwszą oficjalną publikacją fragmentu jego pamiętników. Ich pełna wersja ukaże się w listopadzie nakładem wydawnictwa Riverhead Book.

 • Kurt Cobain: Nieznane fragmenty dzienników

  Wierni fani Kurta Cobaina, którzy zakupili wydane niedawno pamiętniki nieżyjącego wokalisty grupy Nirvana, będą musieli zaopatrzyć się w ich poszerzoną wersję. W drugim wydaniu ukażą się bowiem fragmenty ocenzurowane za pierwszym razem. Wydawcy twierdzą, że zrobili to w trosce o czytelników.

 • Mroczne tajemnice dzieciństwa Kurta Cobaina ujawnione

  Te wiadomości mogą nie spodobać się fanom Kurta Cobaina, ale być może w jakiś sposób wyjaśnią przyczyny dla jakich popełnił samobójstwo. Według autora nowej biografii nieżyjącego lidera zespołu Nirvana, piosenkarz był uzależniony od narkotyków już w wieku lat 11. Zdarzyło mu się również zabić dla zabawy kota.

 • Dokładnie 20 lat temu Kurt Cobain strzelił sobie w głowę

  W 20. rocznicę samobójczej śmierci Kurta Cobaina, lidera legendarnej Nirvany, tylko u nas możecie przeczytać obszerne fragmenty dwóch książek poświęconych słynnemu wokaliście i gitarzyście oraz, rzecz jasna, jego zespołowi.

Zdjęcia na temat: kurt cobain z rodzicami