• Informacje na temat:

  kurt russell zdjęcia

Artykuły na temat: kurt russell zdjęcia
 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Niezbędnik fana

  ...się z serialem, producenci rozpoczęli poszukiwania godnego następcy Grissoma. Na liście mocnych kandydatów znaleźli się John Malkovich i Kurt Russell. Obaj szczerze zainteresowani propozycją odrzucili(...) końca jednak pozostał jednym z producentów "CSI: Kryminalnych...". H jak humory Od początku swojej przygody z "CSI..." w 2011 r. Ted Danson (Russell) był bohaterem prasy plotkarskiej. Najpierw...

 • Gwiazdy w nowym filmie Tarantino

  Niebawem rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu Quentina Tarantino - "Hateful Eight". Z tej okazji produkujące obraz studio The Weinstein Company ogłosiło nazwiska aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Opublikowało również oficjalny opis fabuły.

 • Wielka porażka Elizabeth Dudy

  ...filmowej. Wielką szansą była rola Hiszpanki w międzynarodowym filmie "Hemingway for Cuba" u boku samego Kurta Russella. Jednak, jak donosi "Świat & Ludzie", nie wiadomo, czy przedsięwzięcie dojdzie do skutku...

 • "Szybcy i wściekli 7" : Samochody, które zjadły świat

  Wysportowani i twardzi faceci, piękne dziewczyny, mordobicia, kumpelski humor, a przede wszystkim samochody: będące symbolem wolności, przedłużeniem penisa, bronią, pancerzem, nawet obiektem modlitw. Wyreżyserowana przez Jamesa Wana siódma część rozpoczętej w 2001 roku serii korzysta z tego samego rezerwuaru atrakcji, co poprzedniczki. Tym razem jednak wszystkie elementy ułożono z nadzwyczajnym polotem.

 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

 • Kurt Russell gwiazdą "Paparazzi"

  Amerykański aktor Kurt Russell ("3000 mil do Graceland", "Vanilla Sky", "Ucieczka z Los Angeles") będzie gwiazdą thrillera przygotowywanego w studiu Icon Prods., należącym do Mela Gibsona. Produkcja filmu zatytułowanego "Paparazzi" ma ruszyć w maju tego roku.

 • Kurt Russell treserem koni

  Amerykańska wytwórnia filmowa DreamWorks negocjuje z wytwórnią Warner Bros. Pictures warunki przejęcia projektu realizacji filmu "Dreamer". W produkcji tej wystąpić ma Kurt Russell ( "Ucieczka z Los Angeles" ), a na reżyserskim fotelu zasiądzie po raz pierwszy aktor, producent i scenarzysta John Gatins ( "Krótka piłka" ).

 • Kurt Russell u Quentina Tarantino

  Kurt Russell ( "Gwiezdne Wrota" ) zastąpi Mickeya Rourke w najnowszym projekcie Quentina Tarantino "Death Proof". Trwający godzinę film będzie stanowił połowę obrazu konstruowanego do spółki z Robertem Rodriguezem ( "Desperado" ).

 • Russell ponownie u Tarantino

  Quentin Tarantino po raz kolejny spotka się na planie filmowym z Kurtem Russellem ("Grindhouse: Death Proof ) i Laurą Cayouette ("Kill Bill 2"). Gwiazdy dołączyły do obsady jego nowego projektu - spaghetti westernu "Django Unchained".

 • Goldie Hawn gubi prochy męża

  Goldie Hawn będzie gwiazdą i reżyserką komedii "Ashes to Ashes". U boku aktorki wystąpi jej długoletni partner życiowy, Kurt Russell.

Wideo na temat: kurt russell zdjęcia
 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.