• Informacje na temat:

  kurtka futrem

Artykuły na temat: kurtka futrem
 • "Jest żałosnym idiotą"

  Podczas tygodnia mody w Paryżu amerykański hiphopowiec paradował dumnie w kożuchu podszytym prawdziwym futrem. Również i jego partnerka, modelka Amber Rose, miała na sobie kurtkę z futrem. Wyczuleni na takie manifestacje działacze People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) błyskawicznie zareagowali na image Westa i jego dziewczyny. "Kanye nie radzi sobie ze sobą, wciąż wychodząc na...

 • Joanna Krupa: Marzenia pomogły mi przetrwać

  Nie miała ani pieniędzy, ani znajomości, gdy zdecydowała się wyjechać z domu do Los Angeles. Udało się jej. Dziś Joanna Krupa robi to, co lubi najbardziej - łączy miłość do zwierząt z pracą w telewizji.

Wideo na temat: kurtka futrem
 • Szabatin: W Polsce zabijamy zwierzęta w ogromnych ilościach

  Zdaniem tancerki naturalne futra już jakiś czas temu przestały być oznaką bogactwa i luksusu. Aby poczuć się pięknie i gustownie, lepiej zdecydować się na zakup modnego płaszcza bądź kurtki od znanego projektanta. Okrucieństwo wobec zwierząt powinno być niedozwolone i surowo karane. Według tancerki dzięki rosnącej świadomości społeczeństwa możliwy stanie się zakaz produkcji futer naturalnych w Polsce.