• Informacje na temat:

  kuszyńska na wózku

Artykuły na temat: kuszyńska na wózku
 • Dramatyczne wyznanie Moniki Kuszyńskiej. "Byłyśmy z córeczką na granicy śmierci"

  Była wokalistka Varius Manx, Monika Kuszyńska, podzieliła się szczerym wyznaniem. Opowiedziała o dramatycznych chwilach podczas drugiego porodu.

 • Monika Kuszyńska pogodziła się z tym, że nigdy nie będzie chodzić

  ..."Dziś wózek jest częścią mnie" - powiedziała Monika Kuszyńska, która była gościem Agaty Młynarskiej w specjalnym wydaniu jej instagramowego programu "Agata się kręci", poświęconemu osobom z niepełnosprawnościami.

 • Kuszyńska zacznie chodzić?

  Monika Kuszyńska, wokalistka zespołu Varius Manx, codziennie spędza wiele godzin na rehabilitacji. Ale ma powody, by się nie poddawać - lekarze uważają, że ma szansę chodzić.

 • Monika Kuszyńska wciąż wierzy

  Poruszająca się na wózku inwalidzkim Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx i gwiazda programu "Bitwa na głosy", nie traci nadziei i wierzy w pełne wyzdrowienie.

 • Monika Kuszyńska i jej "Drugie życie"

  ...4 listopada ukaże się książka "Drugie życie", którą Monika Kuszyńska napisała z Katarzyną Przybyszewską, redaktorką naczelną "Vivy".

 • Eurowizja: Monika Kuszyńska w finale!

  Udało się - reprezentująca Polskę Monika Kuszyńska awansowała do finału 60. Konkursu Piosenki Eurowizji odbywającego się w Wiedniu!

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Przypomnijmy, że decyzją TVP Polskę na Eurowizji 2015 reprezentować będzie Monika Kuszyńska z utworem "In the Name of Love". Słowa do tej kompozycji napisała sama wokalistka, a za muzykę odpowiadał jej mąż, Kuba Raczyński . Varius Manx Urodzona w 1980 roku łodzianka Monika Kuszyńska pierwsze zawodowe kroki na muzycznej scenie stawiała w zespole Farenheit , z którym nagrała singel "Film". Traf...

 • Monika Kuszyńska odpowiada krytykom

  Kuszyńska w wywiadzie na łamach magazynu "Party" stwierdziła, że Polacy muszą skończyć z zaściankowym myśleniem, bo w ten sposób dyskryminują niepełnosprawnych. Dodała również, że w krajach Europy Zachodniej nikogo nie dziwi fakt, że na Eurowizji wystąpi kobieta na wózku i zespół upośledzonych muzyków z Finlandii. "Wystarczy się rozejrzeć dookoła. Jest wielu niepełnosprawnych ludzi, artystów...

 • Varius Manx bez Kuszyńskiej!

  ...wózku. Monika Kuszyńska była trzecią wokalistką Varius Manx, jednego z najważniejszych, a na pewno jednego z najpopularniejszych polskich zespołów lat 90. Kuszyńska nagrała z zespołem Jansona trzy(...) w tabloidzie, Monika Kuszyńska, dotychczasowa wokalistka zespołu, dała kolegom zielone światło na reaktywację. Jej stan zdrowia nie pozwala na intensywne śpiewanie i koncertowanie. Przypomnijmy, że...

 • Zagraniczne reakcje na wybór Moniki Kuszyńskiej

  Przypomnijmy, że decyzją TVP Polskę na Eurowizji 2015 reprezentować będzie Monika Kuszyńska z utworem "In the Name of Love" . Słowa do tej kompozycji napisała sama wokalistka, a za muzykę(...) o ciarki. Powodzenia, Polsko!" - komentuje niejaki Carlos Crespo Mederos. "Ta piosenka jest nudna. Ludzie będą na nią głosować, bo wokalistka jeździ na wózku" - zaatakował widz z Rumunii, spotykając...

Zdjęcia na temat: kuszyńska na wózku
 • Monika Kuszyńska