• Informacje na temat:

  kuta magdalena

Artykuły na temat: kuta magdalena
 • Magdalena Kuta: Od "Seksmisji" do "Rancza"

  Z zahukanej wiejskiej księgowej Lodzia wyrosła na ważną personę w Wilkowyjach. A Magdalena Kuta stała się popularna.

 • Walach z Kryształową Kulą!

  Magdalena Walach została laureatką Kryształowej Kuli. Zwyciężczyni siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" nie dała żadnych szans Mariuszowi Pudzianowskiemu, zgarniając za każdy taniec najwyższe oceny jurorów.

 • "The Voice of Poland": Wzruszający Kacper Gołda i energiczna Magdalena Krzemień (relacja, zdjęcia)

  Kacper Gołda, Magdalena Krzemień i Gosia Hodurek byli uczestnikami, którzy najmocniej zachwycili trenerów "The Voice of Poland" w trakcie ostatnich przesłuchań w ciemno. Kto jeszcze przeszedł do kolejnego etapu?

 • ​Magdalena Cielecka: To jest kobieta, która żyje dosyć luksusowo

  Magdalena Cielecka gra jedną z głównych ról w thrillerze sensacyjnym "Pakt". Jesienią serial trafi na antenę HBO. Aktorka przyznaje, że scenariusz serialu od pierwszej chwili ją zaintrygował, bo budził skojarzenie z thrillerem Davida Finchera "Siedem".

 • Z miłością do ludzi

  ...- Ja nic nie wiem, jestem tylko prostą księgową - zwykła mawiać Lodzia, którą Magdalena Kuta gra w "Ranczu". Z czasem jednak ta skromna kobieta stała się szarą eminencją w Wilkowyjach.

 • Ksiądz pogratulował jej roli!

  Grana przez nią Lodzia w "Ranczu" stała się wielką osobistością. Tej roli gratulują jej nawet księża. Prywatnie Magdalena Kuta cieszy się wnukami i zapewnia, że widzowie wciąż mogą liczyć z jej strony na niespodzianki.

 • "Ranczo": W kolejnym odcinku

  Aby Wilkowyje szły z duchem czasu, pani wójt (Ilona Ostrowska) razem z Lodzią (Magdalena Kuta) i policjantem Staśkiem (Arkadiusz Nader) powołują komisję, która ma sprawdzić, jak są traktowane gospodarskie zwierzęta.

 • Gwiazdy "Po prostu przyjaźń" zapraszają do kin

  Magdalena Różczka nie ma wątpliwości, że czymś wspaniałym jest znalezienie bratniej duszy. Z kolei Maciej Zakościelny wspominając początki współpracy z Piotrem Stramowskim, swoim filmowym najlepszym przyjacielem, mówi: Z Piotrkiem od razu powiedzieliśmy - jak to ma być wiarygodne, to dajmy sobie po mordzie albo przytulmy się, uściskajmy, popatrzmy sobie głęboko w oczy. Powiedzmy coś, co chcemy...

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

 • "The Voice of Poland": Romantyczni Janicka i Stojko, rockowe Szymańska i Krzemień (relacja, zdjęcia)

  Pierwsze bitwy za nami. Trenerów zachwycili Sabina Mustaeva, Magdalena Janicka, Łukasz Stojko, Milena Szymańska i Magdalena Krzemień, natomiast sporym rozczarowaniem okazał się występ m.in. Joanny Banaszkiewicz, Volodymyra Borovskyiego i Oliwii "Lori" Lachnik.

Zdjęcia na temat: kuta magdalena
Wideo na temat: kuta magdalena
 • "Przyjaciółki": Czy Robert odkryje romans Ingi?

  Inga (Małgorzata Socha) coraz bardziej zaplątuje się w swoich kłamstwach odnośnie znajomości z Jackiem (Konrad Eleryk). Patrycja (Joanna Liszowska) po wielkiej kłótni godzi się z Wiktorem (Paweł Deląg). Czy będą razem szczęśliwi? Ankę (Magdalena Stużyńska - Brauer) coraz bardziej męczy sytuacja z Zośką (Malwina Dubowska) i Czarkiem (Kamil Kula). Czy powie Julce (Nicole Bogdanowicz) prawdę? Jasiek

 • "Przyjaciółki": Robert przyjeżdża do Ingi, a Patrycja umawia się z Wiktorem

  Robert (Krzysztof Wieszczek) przyjeżdża do Ingi (Małgorzata Socha). Po bohaterskiej akcji - zawiezienie Ingi do szpitala - mężczyzna zaczyna przekonywać się do Andrzeja (Adam Adamonis). Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) odwiedza Julkę (Nicole Bogdanowicz) i Czarka (Kamila Kula) w ich nowym mieszkaniu. Lokum jest obskurne. Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się z Wiktorem (Paweł Deląg

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ponownie zostanie żoną Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Niepłodność, zerwanie i zwolnienie z pracy - jak Zuza (Anita Sokołowska) rozwiąże swoje problemy? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko