• Informacje na temat:

  kutcher i moore

Artykuły na temat: kutcher i moore
 • Kutcher zdradzał Demi Moore?

  Ta wiadomość wstrząsnęła plotkarskim światkiem! Czy to możliwe, by nieskazitelny dotąd Ashton zdradzał swoją żonę Demi Moore?

 • Kutcher i Moore już po rozwodzie

  Para amerykańskich aktorów - Ashton Kutcher (35 l.) i Demi Moore (51 l.) - po dwóch latach separacji i procesów o podział majątku, oficjalnie została uznana w środę, 27 listopada, za rozwiedzioną.

 • Moore i Kutcher w nowym "Absolwencie"?

  Demi Moore ( "Niemoralna propozycja" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zamierza wystąpić w nowej wersji słynnego filmu "Absolwent" z 1967 roku. 41-letnia gwiazda chce obsadzić w drugiej głównej roli swojego obecnego życiowego partnera, o 16 lat młodszego Ashtona Kutchera ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ). Podobno wstępne czytanie tekstu scenariusza udało się aktorskiej...

 • Kutcher wyprodukuje sitcom

  Ashton Kutcher ( "Fałszywa dwunastka" , "Stary, gdzie moja bryka?" ) nie przestaje dawać tabloidom powodu do złośliwych spekulacji. Świeżo upieczony małżonek Demi Moore ( "Striptease" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zamierza bowiem wyprodukować pilot sitcomu luźno opartego na jego związku z byłą żoną Buce'a Willisa ( "Osaczony" , "Sin City - Miasto Grzechu" ).

 • Ashton Kutcher na Broadwayu

  Ashton Kutcher zadebiutuje w listopadzie na teatralnych deskach Broadwayu. Aktor weźmie udział w projekcie The 24 Hour Play.

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Od przyjaźni do miłości

  Kiedy zaczęli się spotykać, obiecali sobie, że nigdy nie wezmą ślubu. Dwa lata później Mila Kunis i Ashton Kutcher byli już małżeństwem. Uroczystość odbyła się 4 lipca 2015 roku z dala od blasku fleszy. Obrączki kupili w popularnym sklepie internetowym. Tanie, ale idealne.

 • Ashton Kutcher telewizyjnym krezusem

  Według wyliczeń magazynu "Forbes" Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" przez dwanaście miesięcy - od maja 2011 do maja 2012 roku - zainkasował 24 mln dolarów.

 • Ashton Kutcher udziela porad

  Ashton Kutcher już wkrótce wcieli się w nową rolę - eksperta ds. planowania kariery. Tym razem jednak oglądać go będzie można nie na ekranie kinowym, a... komputerowym. Gwiazdor udzielał będzie porad w jednym z serwisów internetowych.

 • Kutcher flirciarzem. A Demi?

  Jakie inne miejsce mogłoby być lepsze dla premiery filmu o pułapkach związanych z poszukiwaniem sławy w Hollywood - niż samo Hollywood? W nowej komedii "Spread" Ashton Kutcher gra główną rolę, cieszącego się powodzeniem kobieciarza, a partnerują mu Anne Heche i Margarita Levieva.

 • Ashton Kutcher Supermanem?

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) ma podobno ochotę na włożenie niebiesko-czerwonego kostiumu Supermana. Przed rokiem 25-letni aktor był wymieniany w gronie najpoważniejszych kandydatów do roli Człowieka ze Stali, lecz w ostatnim czasie mówiono raczej o innych osobach.

Zdjęcia na temat: kutcher i moore
 • Najgłośniejsze rozstania 2011
Wideo na temat: kutcher i moore
Dyskusje na temat: kutcher i moore