• Informacje na temat:

  kuzniar

Artykuły na temat: kuzniar
 • Jarosław Kuźniar: Człowiek sukcesu?

  Zdaniem Jarosława Kuźniara określenie "sukces" jest wielowymiarowe i warto rozpatrywać je głębiej niż tylko przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Dla niego sukces to filozofia życia i możliwość robienia tego, co jest jego pasją. To kompozycja wielkiego wysiłku i dobrze wykorzystanych szans. To także każdy mały krok, który robi w kierunku realizacji swoich marzeń. Jednym z ostatnich jest produkowanie w całości swoich programów podróżniczych.

 • Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN

  Jarosław Kuźniar kończy przygodę z Grupą TVN. Dziennikarz ostatnio prowadził "Dzień Dobry TVN", a wcześniej poranne pasmo w TVN24.

 • Kuźniar poprowadzi "X-Factor"

  Jarosław Kuźniar, dziennikarz TVN24, potwierdził swój udział w pierwszej polskiej edycji programu "X-Factor".

 • Jarosław Kuźniar: Lubię pośpiech

  Choć od kilku lat prowadzi poranny program, wciąż nie przyzwyczaił się do wczesnego wstawania. Jarosław Kuźniar nauczył się za to spać 4 godziny na dobę. Bo, jak mówi, za dużo rzeczy jest do zrobienia, żeby kłaść się przed północą. Gdy nie ma go na wizji, opiekuje się dzieckiem. Prowadzi też biuro turystyczne.

 • Jarosław Kuźniar jako bezdomny

  W samym centrum Warszawy bezdomny stara się zebrać kilka groszy na jedzenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że cała sytuacja okazała dziennikarską prowokacją Jarosława Kuźniara.

 • Jarosław Kuźniar jako radiowy spiker

  Przez lata budził o poranku trudnymi pytaniami do polityków od prawa do lewa. Prowadził też "X Factor" i "Dzień Dobry TVN". Teraz przemówi do widzów kinowych jako... spiker radiowy.

 • Jarosław Kuźniar: Hejterzy przestali mnie kąsać

  Nie boi się wygłaszać publicznie swoich opinii. Przysparza mu to tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jeszcze niedawno był ulubionym celem hejterów.

 • Jarosław Kuźniar: Na wyłączność

  Jest dziennikarzem, który na co dzień informuje nas o najważniejszych sprawach w kraju. Udowodnił jednak, że potrafi też zająć się rozrywką, bo... lubi muzykę.

 • Jarosław Kuźniar odchodzi z "X Factor"

  Jak poinformował TVN, Jarosław Kuźniar nie będzie prowadził trzeciej edycji programu "X Factor".

 • Jarosław Kuźniar: Konfrontacja z "hejterami"

  Jarosław Kuźniar podjął rękawicę! Prezenter TVN24 stanął oko w oko ze społecznością, która za nim nie przepada.

Zdjęcia na temat: kuzniar
Wideo na temat: kuzniar
 • Kuźniar: Jestem odkrywcą, który jeździ

  Jak tłumaczy Jarosław Kuźniar, stara się umiejętnie łączyć ze sobą dwie swoje największe życiowe pasje – podróżowanie i dziennikarstwo. Podczas wyjazdów za granicę odwiedza nieodkryte dotąd zakątki i wytycza własne, nieoczywiste szlaki, wsłuchując się w rekomendacje ludzi, którzy żyją w danym miejscu. Efektem tych wypraw są filmy dokumentalne, w których pokazuje, jak wiele można zyskać, zwiedzając świat bez przewodników turystycznych. Relacje te mają niezwykle dużą wartość, bo są wynikiem...

 • Jarosław Kuźniar: Dla mnie sukces to poczucie bezpieczeństwa

  Zdaniem dziennikarza określenie „sukces” jest wielowymiarowe i warto rozpatrywać je głębiej niż tylko przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Dla niego sukces to filozofia życia i możliwość robienia tego, co jest jego pasją. To kompozycja wielkiego wysiłku i dobrze wykorzystanych szans. To także każdy mały krok, który robi w kierunku realizacji swoich marzeń. Jednym z ostatnich jest produkowanie w całości swoich programów podróżniczych.

Dyskusje na temat: kuzniar
 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  A JAK TAM KUZNIAR DALEJ W WALMARCIE WYMIENIA RZECZY ?

 • Re: Agnieszka Pilaszewska świętuje 65. urodziny

  Adolfina ..interia zwana..niemieckie przedsiebiorstwo BAUER ma 98% udzialow i..99% glosow w radzie nadzorczej...Onet to...A-Springer czyli tez...niemiaszki.Tam rzadzi lis,kuzniar,zakowski,weglarczyk/ wnuk szefa UB/.TVN to FOZZ/ czyli z ukardzionych gigantycznych pieneiedzy ..polakom...sluzby PRL uczynily sobie przekrety stulecia. Falzmana uciszono "na zawsze" zas Justyna P/ stary marksistowski