• Informacje na temat:

  kwaśniewska dzień dobry tvn

Artykuły na temat: kwaśniewska dzień dobry tvn
 • Ola Kwaśniewska o gazecie, w której pracuje: Nie jestem namiętnym czytelnikiem!

  ...takim namiętnym czytelnikiem. Nie znam każdego numeru. Nie wertuję od deski do deski. Mam te numery 'Vivy', w których są moje wywiady" - opowiada w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Ola. Prezydentówna(...) miesięcy temu "Fakt" podał, że Ola zgarnia za to 15 tysięcy złotych! Nie dziwi więc, ze Kwaśniewska większość czasu spędza na zagranicznych wojażach. Ostatnio znów pojechała ze znajomymi i mężem na Sri...

 • Kwaśniewska znalazła pracę

  Ola Kwaśniewska straciła niedawno pracę w TVN. Jednak niedługo pozostała bezrobotna. Wkrótce znów zacznie pracę jako dziennikarka.

 • Kwaśniewska narzeka na styl męża!

  ...jednak poddawać. "Ja nie wiem czy mój by sobie życzył, żebym się rozwodziła nad jego stylem i naszymi różnymi potyczkami na tym polu" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". Myślicie, że uda się jej(...)Aleksandra Kwaśniewska przywiązuje ogromną wagę do wyglądu. Nigdy nie kryła się z tym, że lubi markowe ubrania i z wypiekami na twarzy śledzi wszystkie nowinki modowe. Do tego jest stałą bywalczynią...

 • Kwaśniewska szuka pracy

  Ola Kwaśniewska (27 l.), córka b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, nadal nie ma oficjalnego zatrudnienia choć od jej rozstania się ze stacją TVN, gdzie ostatnio udzielała się etatowo w programie "Dzień Dobry TVN", minęło już sporo czasu.

 • Kwaśniewska odrzuciła propozycję TVN!

  Ola Kwaśniewska miała szansę na powrót do pracy w telewizji - dostała propozycję prowadzenia programu w TVN Style wraz ze swoją mamą. Odmówiła...

 • Kwaśniewska w "Małej czarnej"

  Aleksandra Kwaśniewska kontynuuje swoją dziennikarką karierę w mediach. Już dzisiaj córka byłego prezydenta Polski zadebiutuje przed kamerami telewizyjnej Czwórki, gdzie będzie prowadzić program dla kobiet.

 • Kwaśniewska wyjechała ze wstydu?

  Zaledwie kilka godzin po słynnym wystąpieniu w "Dzień dobry TVN", gdzie ze łzami w oczach broniła swojego taty, Ola Kwaśniewska (26 l.) wyjechała z Polski. Czyżby przeczuwała, że zrobiła z siebie idiotkę?

 • Kwaśniewska wraca na wizję

  Aleksandra Kwaśniewska (27 l.) znów pojawi się w telewizji. Tym razem szansę daje jej Polsat. Ola wystąpi w nowym programie stacji "Ranking gwiazd".

 • Kwaśniewska jak Victoria Beckham?!

  W weenendowym wydaniu "Super Expressu" pojawił się artykuł, z którego możemy się dowiedzieć, że Aleksandra Kwaśniewska (25 l.) i jej chłopak Wojciech Szumiński (31 l.) są "nowymi polskimi Beckhamami". To jakieś kpiny.

 • Aleksandra Kwaśniewska to dziecko szczęścia. Superwóz ma za darmo, mieszkanie dostała od rodziców, świetną pracę dała jej telewizja.

Zdjęcia na temat: kwaśniewska dzień dobry tvn
Wideo na temat: kwaśniewska dzień dobry tvn
 • Badach zdradził, gdzie spędził z Kwaśniewską wakacje

  Od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha niebawem minie rok. Młode małżeństwo stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. O ich egzotycznych wyjazdach pisały wszystkie media. W ostatnich miesiącach postawili jednak na patriotyzm i "zasłużony" urlop spędzili w kraju. "Pogoda była tak piękna, że aż żal było wyjeżdżać" - zdradził mąż Kwaśniewskiej. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Badach zdradza, czym zajmuje się jego żona!

  dbanie o wygląd jej małżonka! "Ubiera mnie żona, nie psujmy tego" - wyznał w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Szukanie garderoby dla męża musi być dla Oli niezwykle absorbujące. Nic więc dziwnego, że w ciągu dnia nie znajduje już czasu na pracę! (Dzień Dorby TVN/x-news)

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...