• Informacje na temat:

  kwaśniewskiej program

Artykuły na temat: kwaśniewskiej program
 • Telewizja nie chce Kwaśniewskiej?

  Telewizja TVN Style nie ma zamiaru przedłużać Jolancie Kwaśniewskiej kontraktu na prowadzenie programu "Lekcja stylu". Czyżby stacja nie była zadowolona z prowadzącej?

 • Starcie Muchy i Kwaśniewskiej

  ...- w pamiętnych i łzawych zapewnieniach o trzeźwości swojego ojca i jego filipińskiej chorobie w programie "Dzień dobry TVN", poddając tym samym w wątpliwość nie tylko swoją wiarygodność, ale i wiarygodność swojego pracodawcy. Tymczasem Anna Mucha, ostatnio okupująca posadę etatowego zgrywusa w programie "jak Oni śpiewają", zyskuje znów popularność i sympatię wśród widzów. Wygląda więc na to, że...

 • Debiut filmowy Oli Kwaśniewskiej

  Aleksandrę Kwaśniewską mogliśmy już poznać jako tancerkę, reporterkę, gospodynię programu, aktorkę debiutującą na planie teledysku. Teraz córka byłego prezydenta próbuje swoich sił w dubbingu. 26-letnia Ola użyczy swojego głosu bohaterce trzeciej części przygód sympatycznego ogra. Kwaśniewska "wcieli się" w nietuzinkową postać - jej głosem przemówi Śpiąca królewna. Oprócz niej, w filmie będziemy...

 • Doda gości u Kwaśniewskiej

  To właśnie studio nagrań TVN Style było miejscem spotkania dwóch skrajnych światów. Spotkanie wyemituje już w kwietniu stacja TVN Style. Prowadząca Jolanta Kwaśniewska, była pierwsza dama RP, do swojego programu "Lekcja Stylu" zaprosiła Dorotę Rabczewską. Obie damy poruszą temat podróbek zarówno w modzie jak i w innych dziedzinach. Tak więc szyk i styl spotka się z innowatorskim podejściem do...

 • Czartoryska: Lepszy ślub od Kwaśniewskiej

  ..."Jak wybierałam narzeczonego, to pomyślałam sobie... O, to jest ten chłopak, który zagwarantuje mi lepszy ślub niż miała Ola Kwaśniewska" - przyznała w programie "Studio Weekend" Anna Czartoryska.

 • "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  ..."Fakt" ujawnia zarobki wokalisty Kuby Badacha. Mąż Oli Kwaśniewskiej został zaproszony w roli eksperta do programu "X Factor".

 • Kwaśniewska z programem w TVP2

  Jest inteligentna, ładna, młoda i... ma znane nazwisko. To właśnie ono było na początku najsilniejszą bronią Oli Kwaśniewskiej. Jednak biorąc udział w "Tańcu z gwiazdami", a potem występując w "Dzień Dobry TVN" i współprowadząc program "mała Czarna" Aleksandra udowodniła, że sama potrafi pracować na swoje nazwisko i swoją popularność. Oczywiście zawsze będzie kojarzona z ojcem, byłym Prezydentem...

 • Gordon Haskell już w Polsce

  Brytyjski muzyk Gordon Haskell przyleciał w czwartek, 4 grudnia, do Polski. W piątek, 6 grudnia, będzie gościem Jolanty Kwaśniewskiej i gwiazdą koncertu w Pałacu Prezydenckim. Całe wydarzenie zostanie pokazane w Programie 2 TVP.

 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

 • Kuba Badach zmaga się z niemocą twórczą podczas pandemii koronawirusa

  Wokalista Kuba Badach, prywatnie mąż Oli Kwaśniewskiej, był gościem Adama Sztaby w jego instagramowej relacji na żywo. Panowie rozmawiali między innymi o bijącym rekordy popularności coverze przeboju "Co mi Panie dasz", do nagrania którego dyrygent zaprosił ponad 700 muzyków i wiele gwiazd polskiej estrady.