• Informacje na temat:

  kwaśniewskiej ślub

Artykuły na temat: kwaśniewskiej ślub
 • Tygodnik martwi się o małżeństwo Kwaśniewskiej i Badacha! Ich drewniane gody były bardzo smutne!

  Ślub córki byłego prezydenta i muzyka był przed pięcioma laty bez wątpienia wydarzeniem sezonu. Przed kościołem pojawiły się tłumy gapiów, media oraz fotoreporterzy chyba z wszystkich agencji(...).  Mimo tych przeciwności Ola i Kuba nadal są razem. Pod koniec września świętowali piątą rocznicę ślubu. Badach zaprosił wybrankę do jednej z luksusowych restauracji.  Jednak według relacji śledzących...

 • Czartoryska: Lepszy ślub od Kwaśniewskiej

  "Jak wybierałam narzeczonego, to pomyślałam sobie... O, to jest ten chłopak, który zagwarantuje mi lepszy ślub niż miała Ola Kwaśniewska" - przyznała w programie "Studio Weekend" Anna Czartoryska.

 • Sztaba zamieszkał u Kwaśniewskiej!

  Pod koniec maja Adam Sztaba i Dorota Szelągowska po latach życia w nieformalnym związku, zdecydowali się na ślub. Niedawno okazało się, że małżeństwo chyba im nie służy. Para dość mocno się(...) przyjaciele pary, w tym Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka, starają się teraz zrobić wszystko, by uratować ten związek" - informuje "Party". Miejmy nadzieję, że mediacje Kwaśniewskiej i Kukulskiej...

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Kinga Duda weźmie ślub z synem dziennikarki?!

  Tygodnik "Dobry Tydzień" wieszczy rychły ślub prezydenckiej córy...

 • Cóż to będzie za ślub!

  22 września uwaga mediów skupi się tylko na nich. Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha będzie najważniejszym wydarzeniem towarzyskim tego roku.

 • Jutro ślub Kwaśniewskiej. Oto szczegóły!

  Ślub odbędzie się o godzinie 18.00 w Katerze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie (mszę najprawdopodobniej odprawi sam arcybiskup Sławoj Leszek Głódź), przyjęcie weselne w hotelu w Serocku. Prezydentównę do ołtarza poprowadzi ojciec. Ciekawostką jest fakt, że Aleksander Kwaśniewski, który wziął ślub kościelny z Jolantą w 2005 r. po 26 latach małżeństwa, prywatnie jest ateistą. Przedstawiciele...

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.

 • Kryzys w małżeństwie Oli Kwaśniewskiej!? "Nie dojrzeli jeszcze do małżeństwa"

  Był głośny ślub, teraz będzie głośne rozstanie? Znajomi Oli Kwaśniewskiej (32 l.) i Kuby Badacha (37 l.) twierdzą, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej...

 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

Zdjęcia na temat: kwaśniewskiej ślub
Wideo na temat: kwaśniewskiej ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: kwaśniewskiej ślub
 • Re: Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha D...

  Im więksi projektanci, tym gorsze kreacje. Wygląda w tej sukience jak w rurze kanalizacyjnej. Tak samo paskudna była sukienka A. Kwaśniewskiej.

 • Re: Ich ślub to kwestia najbliższego roku!

  ONA WCALE NIE UCICHŁA !!!!!AKTORZY OD SIEDMIU BOLEŚCI :)))) JAKIEŚ MIERNOTY :))))) NASTĘPNI PO RICHARDSON, FIGURZE, TUSKOWEJ, KWAŚNIEWSKIEJ I BADACHU :)))))) OTO ŚMIETANKA MIERNOTY, POŚMIEWISKA I KICZU :)))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!