• Informacje na temat:

  kydryński ksiązka

Artykuły na temat: kydryński ksiązka
 • Marcin Kydryński chyba nie tego spodziewał się po żonie! Odmówiła mu!

  Jak donosi jeden z tabloidów, Marcin Kydryński (48 l.) chciał namówić sławną żonę do współpracy. Piosenkarka nie chciała nawet o tym słyszeć...

 • Kydryński tłumaczy się z "ochoty" na małą dziewczynkę

  Marcin Kydryński wydał oświadczenie, w którym tłumaczy narratora swojej książki z "potwornej ochoty" na małą dziewczynkę.

 • Najpopularniejsze składanki 2005 roku

  W 2005 roku, w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt, mocną pozycję miały przeróżne składanki popularnych przebojów. Postanowiliśmy zatem przygotować zbiorcze zestawienie za ub. rok, obejmujące wyłącznie kompilacje. Pierwsze miejsce zajęła zdecydowanie składanka "Bravo Hits Zima 2006", którą sprzedano w ilości ponad 50 tysięcy egzemplarzy! W ścisłej czołówce znalazły się także "Bravo Hits Lato 2005" oraz dwie części zestawu "Best Smooth Jazz... Ever".

 • "Pani Miecia": Najstarsza aktorka świata

  "Niektórzy dziwią się, że ja, w moim wieku, jeszcze chcę pracować. Ale moja praca to moje życie. Kiedy przestanę pracować, umrę" - mówiła Mieczysława Ćwiklińska, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. W sobotę, 28 lipca, mija 40 lat od śmierci tej nietuzinkowej postaci.

 • Kalina Jędrusik: Bo we mnie jest seks

  W niedzielę, 7 sierpnia 2011, minęło 20 lat od śmierci Kaliny Jędrusik. "Gdyby żyła gdzieś tam w świecie, ścigałaby się z Marylin Monroe" - wspominała ją Agnieszka Osiecka.

Wideo na temat: kydryński ksiązka
 • Hugo i jego wynalazek

  Film zrealizowany na podstawie książki Briana Selznicka. Głównym bohaterem jest Hugo - sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości. Kiedy jednak jego losy zazębiają się z życiem pewnej dziewczynki kochającej książki oraz starca prowadzącego na dworcu sklepik z zabawkami, jego podziemne życie zostanie zagrożone. Tajemniczy rysunek, notes, skradziony klucz, mechaniczny człowiek i ukryta wiadomość od nieżyjącego ojca...

 • Ratując pana Banksa

  Walt Disney (Tom Hanks) obiecuje swoim dwóm córkom, że sfilmuje książkę dla dzieci "Mary Poppins". W roku 1961 udaje mu się w końcu namówić brytyjską autorkę P.L. Travers (Emma Thompson) na podróż z Londynu do Hollywood, w celu ustalenia finalnych warunków umowy. Kobieta okazuje się jednak być nieugięta i bezkompromisowa. Nie jest zachwycona wizją filmu jaką ma Disney, a na dodatek zmaga się z własną przeszłością. Podczas pobytu w Kalifornii powracają jej wspomnienia z trudnego okresu...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!