• Informacje na temat:

  kylie minogue producentka

Artykuły na temat: kylie minogue producentka
 • Kylie Minogue dziś wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi

  Australijska gwiazda muzyki pop Kylie Minogue wystąpi w czwartek (30 października) w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to jej jedyny koncert w Polsce w ramach trasy "Kiss Me Once", promującej jej najnowszy album pod tym samym tytułem. Jako support zagra zespół Third Party.

 • Kylie Minogue, pochodząca z Australii wokalistka, rozpoczęła już pracę nad nowym albumem. Maleńka piosenkarka zaszyła się w studiu w Los Angeles i nieoficjalne doniesienia mówią, że producentką płyty chce być... Madonna. Póki co Kylie większość czasu spędza obecnie na spotkaniach z różnymi producentami oraz udziela się towarzysko. Niedawno uczestniczyła w oficjalnej premierze filmu "Moulin Rouge".

 • K. Minogue producentką filmową

  Kylie Minogue nie zapomina o swych filmowych korzeniach. Wokalistka została współproducentką australijskiego filmu "Clancy Of The Overthrow", użyczy też głosu jednej z bohaterek kreskówki "Magic Roundabout".

 • Filmowa Natalie Imbruglia

  Australijska wokalistka Natalie Imbruglia ponownie pojawi się na dużym ekranie. Tym razem będzie można ją zobaczyć w roli głównej w filmie "Elise" swojego rodaka Jamesa Bogle'a. Zdjęcia będą kręcone w ojczyźnie wokalistki i reżysera.

Wideo na temat: kylie minogue producentka
 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.