• Informacje na temat:

  kylie minogue sesja

Artykuły na temat: kylie minogue sesja
 • Kylie Minogue: Międzynarodowa sesja nagraniowa

  W zeszłym miesiącu informowaliśmy, że Kylie Minogue próbuje pozyskać do współpracy nad swoim kolejnym albumem słynny amerykański duet producencki The Neptunes. Nie wiadomo, czy Amerykanie pomogą piosenkarce w nagrywaniu płyty, wiemy natomiast, że pierwsze nagrania, jakie się na niej znajdą, powstały w Dublinie.

 • Kylie Minogue, australijska wokalistka pop, odwiedziła w zeszłym tygodniu stolicę Irlandii, gdzie zaszyła się w Windmill Lane Studios - studio nagraniowym, w którym m.in. swój ostatni album nagrywała grupa U2.

 • Urodzinowy prezent od Kylie Minogue

  Australijska supergwiazda muzyki pop Kylie Minogue we wtorek (28 maja) skończyła 45 lat, lecz życzenia od jej fanów pojawiają się na Facebooku i Twitterze już od kilku dni. W ramach podziękowań za urodzinowe wpisy wokalistka dała swym wielbicielom... premierową piosenkę.

 • ..."Byłoby cudownie powtórzyć sukces płyty Fever " - mówi Kylie Minogue. Do sklepów trafił właśnie nowy album pochodzącej z Australii wokalistki, zatytułowany "Body Language". Promuje go singel z nagraniem "Slow".

 • Coldplay jeszcze w tym roku

  W grudniu usłyszymy wspólne dzieło zespołu Chrisa Martina i Kylie Minogue.

 • Nie pozwolili jej zaśpiewać o chorobie

  Australijska piosenkarka Kylie Minogue żałuje, że nie przekonała szefów wytwórni płytowej do umieszczenia na albumie "X" piosenek o zmaganiach z rakiem.

 • Zobaczył ją nagą i...

  Brytyjski wokalista Robbie Williams wspomina na stronach biograficznej książki "You Know Me" spotkanie z australijską piosenkarką Kylie Minogue na planie klipu do przeboju "Kids".

 • Przebój na nowo. Będzie hit?

  W sieci pojawiło się wideo do nowej wersji przeboju "Everybody Hurts" grupy R.E.M. W charytatywnym nagraniu na pomoc dla dotkniętego trzęsieniem ziemi Haiti wzięli udział m.in. Susan Boyle, Mariah Carey, Kylie Minogue i członkowie Take That wraz z Robbiem Williamsem.

 • "Wykorzystuję mowę ciała"

  Pochodząca z Australii Kylie Minogue stała się gwiazdą piosenki pod koniec lat 80., za sprawą przebojów takich, jak "I Should Be So Lucky" czy "Especially For You". W kolejnej dekadzie wiodło się jej(...) płyty "Body Language", Kylie Minogue opowiada m.in. o swych oczekiwaniach związanych z tym wydawnictwem, o znaczeniu jego tytułu, wpływie na młode dziewczyny, popularności wśród gejów, miłości do...

 • Charytatywny rekord Cowella

  Williams, Kylie Minogue, Rod Stewart, Leona Lewis, Alexandra Burke, Miley Cyrus, Take That, Joe McElderry, Cheryl Cole, JLS, Mika, Michael Bublé, James Blunt, James Morrison, Susan Boyle oraz Westlife. Co ciekawe, w nagraniu doszło do spotkania Take That z ich byłym wokalistą Robbie Williamsem. "Everybody Hurts" w wersji Helping Haiti - zobacz klip: Czytaj także: Susan, Kylie i inni...