• Informacje na temat:

  kylie minoque

Artykuły na temat: kylie minoque
 • Rusza produkcja filmu o wokaliście INXS

  Reżyser teledysków Nick Egan, który dołączył do filmowców pracujących nad projektem filmu "Slide Away", będącego biografią muzyka Michaela Hutchence'a z grupy INXS, szykuje się do pracy. Wkrótce mają ruszyć zdjęcia do zapowiadanego już od dłuższego czasu obrazu.

 • Sebastian Rutkowski: Zobacz debiutancki klip półfinalisty "Must Be The Music"

  Po dwóch latach od występów w telewizyjnym show "Must Be The Music" przypomniał o sobie Sebastian Rutkowski. Na naszych stronach możecie już zobaczyć debiutancki teledysk 15-letniego obecnie wokalisty.

 • Edyta Górniak wciąż krytykuje!

  Edyta Górniak wciąż krytykuje swoje koleżanki z branży muzycznej jako jurorka w programie "Jak oni śpiewają?".

 • Zmysłowa Sabina w sypialni

  Tylko u nas możecie zobaczyć klip "Where There's Smoke" zapowiadający debiutancki album Sabiny "SaGo" Golanowskiej.

 • Sylwester z gwiazdami clubbingu!

  W sylwestrową noc na falach klubowych stacji Miasta Muzyki swoje sety zagra czołówka didżejów z najmodniejszych wytwórni. Przygotowaliśmy zestaw setów, który powinien zadowolić nawet najbardziej wybrednego klubowicza. Na parkiet zapraszamy od 21:00 i obiecujemy, że nie zejdziecie z niego przed 4:00!

 • "The Voice": Zmysłowa Sabina królową nocy

  Sobotni (30 marca) castingowy odcinek "The Voice of Poland" reklamowany jest występem Sabiny "SaGo" Golanowskiej.

 • Michel Gondry: Krótko i na temat

  Reżyser filmów pełnometrażowych, reklamówek, ceniony autor teledysków. Nie ogranicza się do jednego stylu, niezmiennie zadziwiając widownię kolejnym przedsięwzięciem lub wizją. Z okazji 50. urodzin Michela Gondry'ego przypominamy mniej znaną część twórczości francuskiego artysty.

Wideo na temat: kylie minoque
 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...