• Informacje na temat:

  kylie problem

Artykuły na temat: kylie problem
 • Kylie Minogue a sprawa polska

  Australijska wokalistka Kylie Minogue z pewnością nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo kontrowersyjna stała się w Polsce w ostatnich dniach.

 • Kylie pod specjalną ochroną

  Szpital w Melbourne, w którym na leczeniu przebywa obecnie Kylie Minogue, znajduje się pod specjalną ochroną, ze względu na olbrzymie zainteresowanie dziennikarzy osobą piosenkarki. Powoduje to jednak poważne niedogodności dla innych pacjentów oraz odwiedzających ich osób.

 • Kylie Minogue "Kiss Me Once". Kylie, nie chcę cię całować (recenzja)

  Nowa, dwunasta już w dyskografii, płyta Kylie Minogue to podróż przez dekady. Chaotyczna i - o zgrozo - wyjątkowo mało przebojowa.

 • Nadia Konkol i "Kylie Jenner": 9-letnia córka lidera grupy Łzy wkracza w dorosłość

  ..."Kylie Jenner" to utrzymany w klimacie młodzieżowym drugi singel Nadii Konkol, 9-letniej córki Adama Konkola, lidera grupy Łzy.

 • Kylie Minogue zagra w "Grease"?

  Być może już niedługo na ekranach kin ponownie zobaczymy Kylie Minogue. Australijska gwiazda ma spore szanse, by zagrać w trzeciej części słynnego musicalu "Grease". Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, piosenkarka wcieli się w córkę Sandy, głównej bohaterki musicalu, granej przez Olivię Newton-John.

 • Kylie Minogue: Złota Płyta w Polsce

  Niedawno informowaliśmy, że album "Fever", ostatnie wydawnictwo australijskiej wokalistki Kylie Minogue, uzyskał status Złotej Płyty w Stanach Zjednoczonych. W tych dniach okazało się, że podobna sztuka udała się wokalistce także w Polsce, dzięki sprzedaży ponad 50 tysięcy nośników.

 • Britney i Kylie: Biustonosze na aukcji

  W ostatnim czasie, niemal równocześnie, na internetowe aukcje wystawiono biustonosze należące do gwiazd popu Britney Spears i Kylie Minogue. Jednak ostatecznie wyszywany kamieniami szlachetnymi stanik Britney został wycofany przez samą wokalistkę.

 • Kylie i Danii Minogue: Pierwszy pojedynek

  Już niedługo będziemy świadkami pierwszego pojedynku pomiędzy siostrami Minogue. Nowe single Kylie i Danii ujrzą światło dzienne tego samego dnia (28 października) i będą walczyć o pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Zobaczymy czy sprawdzą się zapowiedzi Danii, która groziła, iż odbierze swej siostrze koronę najpopularniejszej wokalistki na Wyspach.

 • Nie chce mówić o raku

  Kylie Minogue wyjawia, że pomimo całkowitego wyleczenia opowiadanie o raku piersi jest dla niej wielkim problemem.

 • Garbage: Nowa wersja "Can't Get You Out Of My Head"?

  Członkowie formacji Garbage postanowili w ciekawy sposób przypodobać się australijskiej publiczności w trakcie festiwalu Big Day Out, który odbył się niedawno w Perth. Zespół wykonał bowiem kompozycję "Can't Get You Out Of My Head" z repertuaru Kylie Minogue. I choć Shirley Manson i jej koledzy przyznają, iż był to zwykły żart, być może jednak zdecydują się wydać to nagranie na singlu.