• Informacje na temat:

  la toya w polsce

Artykuły na temat: la toya w polsce
 • La Toya Jackson w Polsce!

  La Toya Jackson , siostra zmarłego niedawno króla muzyki pop Michaela Jacksona, przyjeżdża do Polski na zaproszenie producentów komedii "Ciacho" w reżyserii Patryka Vegi.

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • La Toya Jackson już dzisiaj w Polsce

  La Toya Jackson przyleci 30 grudnia do Polski i spędzi w naszym kraju kilka dni. "Może komuś uda się spotkać panią La Toyę spacerującą po Starówce..." - mówi Patryk Vega, reżyser filmu "Ciacho".

 • "Ciacho" i siostra króla popu

  La Toya Jackson, siostra zmarłego niedawno króla muzyki pop Michaela Jacksona, przyjeżdża do Polski na zaproszenie producentów komedii "Ciacho".

 • Doda wygrała z La Toyą

  Sylwestrową imprezę Polsatu uświetniły takie gwiazdy, jak Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Kasia Cichopek, a na scenie wystąpili m.in. Edyta Górniak, Piasek, Urszula, Stachursky i - opłacona 100 tysiącami dolarów - La Toya Jackson. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, polsatowską "Sylwestrową Moc Przebojów" obejrzało 3,37 miliona widzów. To dobry wynik, jednak telewizyjnej Dwójce udało się...

 • Jeśli produkować, to w Łodzi

  Unikatowy w skali Europy i najnowocześniejszy w Polsce kompleks muzyczno-filmowy Toya Studios otwarto wczoraj przy ul. Łąkowej w Łodzi - informuje "Express Ilustrowany".

 • Policja zatrzymała La Toyę

  ...54-letniej La Toyi chyba naprawdę spodobało się w Polsce. Po imprezie sylwestrowej postanowiła zostać w stolicy jeszcze kilka dni. W poniedziałek, 4 stycznia, można było spotkać ją w butiku Ewy Minge(...), czarny pojazd gwiazdy szybko się wycofał. La Toya opuszcza Polskę już dziś. Po południu odlatuje do USA.

 • Frontside: Raport ze studia

  W olkuskim studiu "Zed" i łódzkim "Toya Sound Studio" zakończono już nagrania nowego albumu polskiej grupy Frontside. Laureatom nagrody Fryderyka pozostały jedynie miksy "Absolutus", którego premierę wyznaczono na 20 października. "Ciężko, piekielnie, melodyjnie, ale również progresywnie" - wyliczają zalety albumu w specjalnym raporcie ze studia metalcore'owcy z Sosnowca.

 • "Poddam się kilku operacjom plastycznym"

  ...jako Krzysztof Obama, Angelina Ibisz, albo Mister GaGa. Widzowie Polsatu byliby zachwyceni, oglądając te gwiazdy w Polsce, wkrótce po montażu na okładce Wprost ". Na koniec Ibisz dodaje, że jego...

 • Hey realizują niemożliwe

  Grupa Hey wyrusza w akustyczną trasę koncertową po Polsce!

Wideo na temat: la toya w polsce
 • Ewa Minge: Siostra Jacksona koniecznie chciała odwiedzić mój butik

  Ewa Minge twierdzi, że jest związana z rodziną Jacksonów od lat. Na jej ostatnim pokazie wystąpić miał domniemany syn Michaela Jacksona, a La Toya Jackson podobno od dawna nosi jej stroje. "Będąc(...) dostarczałam jej ubrania i nadal się to dzieje. Moja przyjaciółka opiekowała się Michaelem Jacksonem przy okazji jego wizyty w Polsce. To jest fajna historia: Polska mu się tak podobała, że zwariował