• Informacje na temat:

  la vita

Artykuły na temat: la vita
 • Znana z prezentowania bielizny "Victoria's Secret" Vita Sidorkina jest już po ślubie! 23-letnia rosyjska modelka wyszła za włoskiego producenta filmowego, Valeriego Morabitiego (43 l.). Ślub pary odbył się we Włoszech i pojawiło się na nim sporo tamtejszych celebrytów. Trzeba przyznać, że suknia panny młodej z dopinanym tiulem robiła spore wrażenie!

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Dolce vita

  Praca policjantów to codzienny kontakt z ludzką tragedią, nieszczęściem i zbrodnią. Śledztwa to wielogodzinne obserwacje podejrzanych, analiza raportów,...

 • Audioriver 2015: Kolejni wykonawcy ogłoszeni

  Płocki festiwal ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią w Płocku w dniach 24-26 lipca. Na Audioriver zagrają m.in.: High Contrast, Roni Size, Icicle oraz Audion.

 • Finał 2. sezonu "Diagnozy": Anna wygra wojnę z Global Vitą?

  Anna nie może uwierzyć, że Artman został aresztowany. Czyżby jej były partner był w zmowie z Oliwierem, który go teraz zdradził?

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Eindringlinge erobern die 'Abigail': Alicias Funkbekanntschaft Jack stürmt mit seinem Kumpanen Reid und der schwangeren Vita das Schiff und nimmt alle...

 • Marta Grycan: Żadnych diet!

  W warszawskiej restauracji La Dolce Vita z czytelnikami spotkała się Marta Grycan. Miejsce to wybrała nieprzypadkowo, albowiem jej najnowsza książka nosi właśnie tytuł "Moja Dolce Vita".

 • Rodzina Soprano

  Christopher dowiaduje się, że ktoś widział Vita w barze dla gejów. Tony'emu trudno uwierzyć w to, że jeden z jego najlepszych ludzi może być homoseksualistą....

 • Serialowy gwiazdor znów ojcem

  Gwiazdor amerykańskiego serial u "Kości" David Boreanaz ma prawdziwe powody do radości. Aktor i jego żona Jaime Bergman zostali po raz drugi rodzicami - w poniedziałek na świat przyszła ich córka Bardot Vita Boreanaz.

Zdjęcia na temat: la vita
Wideo na temat: la vita
 • W jeden miesiąc firmy Piotra K. zarabiały 3,5 miliona

  "Zarobki rzędu setek tysięcy złotych wpływały bezpośrednio do kieszeni Piotra, a obrót za miesiąc marzec to około 3,5 miliona złotych. Produkt Vita Slim był jednym z najlepiej rotujących na rynku, myślę, że po roku, po odliczeniu kosztów, zysk wynosił około miliona złotych miesięcznie" - zdradza Witakowski.

 • Fru!

  Żółty ptaszek imieniem Gus czuje się niedoceniany przez stado. Na przekór drwinom kolegów postanawia udowodnić pierzastym pobratymcom, że jego także stać na bohaterski wyczyn. Wkrótce mały skrzydlak o wielkiej odwadze stanie na czele niebezpiecznej i pełnej niezwykłych przygód wyprawy, mającej przeprowadzić ptasie stado wprost do ciepłych krajów. W podniebnej ekspedycji z krańców Europy do serca gorącej Afryki może liczyć na oddanych przyjaciół oraz pomoc pewnej nietuzinkowej biedronki.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: la vita