• Informacje na temat:

  lachey

Artykuły na temat: lachey
 • Jessica Simpson zaręczyła się

  Jessica Simpson , amerykańska piosenkarka i aktorka, zaręczyła się z byłym futbolistą NFL, Erikiem Johnsonem . Wiadomość ta pojawiła się krótko po tym, jak były mąż gwiazdki - Nick Lachey - ogłosił swoje zaręczyny z Vanessą Minnillo.

 • Wziął w obronę jej kilogramy

  Nieoczekiwanie w obronie figury Jessiki Simpson stanął jej były mąż, Nick Lachey.

 • "Czarodziejki": Od A do Z

  ...w tym rankingu jest jednak Milano, która na planie poznała aż 5 (!) swoich chłopaków. Po kolei to: Greg Vaughan (2000 r.), Brian Krause (2001-2002 r.), Eric Dane (2003 r.), Nick Lachey (2004

 • Gwiazdy "Nowożeńców" szykują rozwód?

  Jessica Simpson i Nick Lachey, gwiazdy reality show "Nowożeńcy", muszą walczyć z plotkami o rozpadzie związku. Dziennikarze amerykańscy przekonani są o rychłym rozwodzie amerykańskiej wokalistki i byłego członka 98 Degrees.

 • Wpadka w czasie wywiadu

  W walentynkowym odcinku, który nosi tytuł "Powa Maka Moana", gościnnie wystąpią Nick Lachey i Vanessa Minillio. Wcielą się oni w parę narzeczonych, którzy pracują na statku wycieczkowym. Pytani o to, czy będą ofiarami, czy przestępcami, zarówno Minillio, jak i Lachey unikali odpowiedzi - fabuła odcinka jest, jak na razie, ściśle strzeżoną tajemnicą. Ale grający główną rolę Steve'a McGarretta...

 • Jessica Simpson zapłaci alimenty?

  Nick Lachey (33 l.) zażądał alimentów od piosenkarki i aktorki Jessiki Simpson (26 l., "Diukowie Hazardu" ), z którą się właśnie rozwodzi. W pozwie rozwodowym mężczyzna poprosił swoją żonę o udzielenie mu "partnerskiego wsparcia" - podaje magazyn "People".

 • Jessica Simpson rozwodzi się

  25-letnia Jessica Simpson, amerykańska piosenkarka i aktorka, złożyła pozew rozwodowy. Przypomnijmy, że przez ostatnie trzy lata gwiazda muzyki pop była żoną 32-letniego Nicka Lachey, byłego wokalisty grupy 98 Degrees.

 • Jessica Simpson: Oficjalny koniec

  Jessica Simpson i jej wciąż obecny mąż Nick Lachey, gwiazdy reality show "Nowożeńcy", po miesiącach spekulacji oficjalnie poinformowali o rozpadzie ich związku. Po trzech latach małżeństwa para postanowiła się rozstać, o czym powiadomił rzecznik prasowy w środę, 23 listopada.

 • Reality show rujnują małżeństwa?

  Kolejna para występująca w reality show pokazującym życie gwiazdorskich małżeństw rozpadła się. Po rozwodach występujących w telewizyjnych programach Jessiki Simpson i Nicka Lachey oraz Carmen Electry i Dave'a Navarro, kolejna słynny związek zakończył małżeństwo.

 • J. Simpson: Niewierny mąż?

  Ponownie pojawiają się plotki o kryzysie w małżeństwie Jessiki Simpson i Nicka Lachey'a, znanych z reality show "Nowożeńcy". Powody do pogłosek o zdradzie daje Lachey, niegdyś członek grupy 98 Degrees, spotykając się z byłą dziewczyną. Oczywiście zainteresowani twierdzą, że wszystko jest jak najbardziej w porządku.

Zdjęcia na temat: lachey
Dyskusje na temat: lachey