• Informacje na temat:

  lachon

Artykuły na temat: lachon
 • Skandaliczne zachowanie Pietruchy na pokazie

  ..., przepraszam". "Kolejne 10 minut spędziła śmiejąc się z żartów chłopaka. Ja nie jestem konserwatywna, ale to był jednak dziadziuś, którego ma prawo boleć kręgosłup i sfatygowane nogi. Czy młody lachon(...) bardziej że wydaje jej się "rozsądną laską z głową na karku". Natalia, niestety, nie może powiedzieć tego o Julii. Dla niej aktorka to młody lachon, który nie jest w stanie chociaż na moment zejść na ziemię...

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": "Lachon" poza finałem

  Zaskakująco ostro czwórka jurorów muzycznego show Polsatu potraktowała w drugim półfinale na żywo grupę The Bardons, która po utworze "Cipiciąga" zaprezentowała utrzymaną w podobnej stylistyce piosenkę "Lachon".

 • "Must Be The Music": Tym razem gościem będzie...

  W niedzielny wieczór zobaczymy kolejny półfinał programu "Must Be The Music. Tylko muzyka". Sprawdź, kto zaprezentuje się widzom!

 • "Mam talent" wciąż rośnie!

  Ponad 200 tysięcy widzów zyskał "Mam talent", który pozostaje absolutnym liderem w wyścigu oglądalności telewizyjnych show.

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

Dyskusje na temat: lachon