• Informacje na temat:

  lacoste

Artykuły na temat: lacoste
 • Patrick Melrose

  Lacoste, Francja. 1967 rok. 8-letni Patrick zwiedza nową rezydencję należącą do jego rodziców, która skrywa mnóstwo kryjówek, w których będzie mógł się...

 • Pierre Cardin w szpitalu

  Rzecznik domu mody Jean-Pascal Hesse poinformował, że Cardin został zabrany helikopterem do szpitala w Marsylii we wtorek. Przejdzie tam szereg badań. 86-letni projektant ma wyjść z kliniki w czwartek - dodał rzecznik. Cardin mieszka obecnie w Lacoste na południu Francji. Od dziewięciu lat organizuje tam festiwal teatralny.

 • "Eden": "Boyhood" w rytmie Daft Punk

  Nagrodzona w Cannes i wyróżniona na najważniejszych festiwalach francuska reżyserka Mia Hansen-Love przedstawia przejmującą i elektryzującą opowieść o ludziach, których muzyka klubowa portretuje lepiej niż cokolwiek innego. "Eden", czyli pulsująca tanecznym bitem podróż młodego człowieka w dorosłość, w kinach już w maju!

 • "Nowa w biznesie"

  Natasha Thomas to 17-letnia Dunka, której piosenki od 2003 roku podbijają listy przebojów w całej Europie. W październiku 2004 roku ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany "Save Your Kisses". Natasha stała się również "twarzą" kampanii promocyjnej odzieżowej firmy Lacoste. O swoich fascynacjach muzycznych, planach na przyszłość i byciu modelką, wokalistka opowiedziała Pawłowi Amarowiczowi.

 • Pierre Cardin wyszedł ze szpitala

  Francuski kreator mody Pierre Cardin wyszedł ze szpitala, gdzie spędził dwa dni, po tym jak zasłabł i przewrócił się - poinformował rzecznik projektanta.

 • Kino kulinarne na Transatlantyku

  Pięć inspirowanych pokazanymi filmami kolacji przygotowują organizatorzy Festiwalu Transatlantyk w ramach sekcji Kino Kulinarne. Jak zapowiadają, wyjątkowym doznaniom wizualnym towarzyszyć będą równie wyjątkowe doznania smakowe.

 • Kultowe nagrania: "To ostatnia niedziela"

  Nie ma większego evergreena wśród polskich piosenek. Ba, także dla naszych wschodnich sąsiadów stała się prawie narodową piosenką. Trudno zliczyć wersje jej wykonania. Jedno jest pewne: "To ostatnia niedziela" nuci się do dziś.

 • "Asterix i Obelix...": Veni, vidi... i nici!

  Najnowsza odsłona przygód Asteriksa i Obeliksa to pierwszy francuski film wyprodukowany w technice 3D. Tym razem dzielni Galowie wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości, by uchronić Anglię przed podbojem Juliusza Cezara.

Wideo na temat: lacoste
 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

Dyskusje na temat: lacoste
 • Re: "Stawiam na Tolka Banana": Co robi i jak wygląda dziś Karioka?

  Ktoś tu chyba zazdrości. Też sobie możesz kupić Armaniego, nikt ci nie broni. Poza tym w t-shircie lacoste też mam powodzenie. Prawda jest taka, że coś sobą reprezentuję. Przede wszystkim kulturę osobistą, odpowiedni do wieku poziom intelektualny, a także nie mam bębna piwnego.