• Informacje na temat:

  lacroix

Artykuły na temat: lacroix
 • W wydaniu Lacroix

  ...przez znanego francuskiego kreatora mody - Christiana Lacroix! Ekskluzywna edycja DVD utrzymana w niebiesko-złotej tonacji obejmuje zaledwie 4 tysiące egzemplarzy. Każdy egzemplarz posiada swój własny unikalny numer. Designerskie opakowanie zdobi wysmakowany koronkowy wzór, którego twórcą jest Christian Lacroix.

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Wpadka Jennifer Aniston

  W tym tygodniu Jennifer Aniston promuje w Europie swoją najnowszą komedię "The Bounty Hunter". To dobra okazja, żeby trochę poeksperymentować z kreacjami. Aktorka postanowiła postawić na kolor, jednak, po niezbyt przychylnie ocenionej różowej sukni Lacroix, wróci chyba do klasycznej czerni...

 • "Fanka" : O obowiązkach wielbicielki

  Tytułowa bohaterka francuskiego filmu "Fanka" jest samotną matką, ma dwójkę dzieci, które od jakiegoś czasu mieszkają z ojcem. Na co dzień pracuje w salonie piękności. Zajmuje się przede wszystkim depilacją. Po pracy pielęgnuje swoją pasję - oddanie gwieździe muzyki pop.

 • Stella McCartney urodziła córkę

  ...zajmowała się modą - pracowała u projektanta Christiana Lacroix. Następnie studiowała tę dziedzinę na uczelni Central St Martins College of Art & Design w Londynie. Wkrótce, w 1997, została...

 • Cryptopsy przedstawiają nowego wokalistę

  Kanadyjska formacja deathmetalowa Cryptopsy znalazła nowego wokalistę. Michaela DiSalvo zastąpił niejaki Martin Lacroix, udzielający się do tej pory w grupie Spasme. Już z Lacroix za mikrofonem Cryptopsy dokończą trasę "The Pain Cometh", która 12 września dotrze również do Polski.

 • Cryptopsy: Oryginalny wokalista powraca

  Lord Worm, oryginalny wokalista kanadyjskiej formacji Cryptopsy, powrócił w jej szeregi po tym, jak niedawno zespół zakończył współpracę z Martinem Lacroix. Nowa płyta Kanadyjczyków ma się ukazać na początku 2004 roku.

 • Niebiesko-złoty "Seks..." na DVD

  We wtorek, 26 października, na sklepowych półkach debiutuje 2-płytowe wydanie DVD "Seksu w wielkim mieście 2" w opakowaniu zaprojektowanym przez znanego francuskiego kreatora mody - Christiana Lacroix! Film pojawia się także na płytach Blu-ray.

 • Cryptopsy bez wokalisty

  Koncertowa płyta "None So Live", kanadyjskiej grupy Cryptopsy, okazała się pierwszym i zarazem ostatnim jej wydawnictwem nagranym z wokalistą Martinem Lacroix. Z nieznanych do tej pory powodów drogi Martina i reszty kolegów niedawno rozeszły się.

 • Aniston wraca do czerni

  W tym tygodniu Jennifer Aniston promuje w Europie swoją najnowszą komedię "Dorwać byłą". To dobra okazja, żeby trochę poeksperymentować z kreacjami.

Zdjęcia na temat: lacroix
Wideo na temat: lacroix
 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?